17 Şubat 2014 Pazartesi,Günlük Burç Yorumları

17 Şubat 2014 akrep burcu yorumu, 17 Şubat 2014 aslan burcu yorumu, 17 Şubat 2014 balık burcu yorumu, 17 Şubat 2014 başak burcu yorumu, 17 Şubat 2014 boğa burcu yorumu, 17 Şubat 2014 günlük burç yorumları, 17 Şubat 2014 ikizler burcu yorumu, 17 Şubat 2014 koç burcu yorumu, 17 Şubat 2014 kova burcu yorumu, 17 Şubat 2014 oğlak burcu yorumu, 17 Şubat 2014 Pazar burç yorumları, 17 Şubat 2014 terazi burcu yorumu, 17 Şubat 2014 yay burcu yorumu, 17 Şubat 2014 yengeç burcu yorumu, 17 Şubat burç yorumları, 205 Şubat ayı burç yorumları, 205 Şubat günlük burç yorumları, 17 02 2014 burçlar17 Şubat 2014 Pazartesi,Günlük Burç Yorumları


Yay

İlgi çekmeyi oldum olası sevmişsindir. Deli dolu tavırların,neşeli yapın ve caziben sayesinde zaten bu konuda hiçte zorlanmıyorsun. Ama son zamanlarda aynı arkadaş ortamında bir rakip çıkageldi ki, resmen rüyalarına girmeye başladı. Gizli bir rekabete girdin ve onu yakından izliyorsun. Hareketlerini, konuşmasını, kıyafetlerini. Girdiğiniz ortamlarda senden daha fazla dikkat çekmesi,kıskançlık hislerini dürtüklüyor.
Oğlak
Beraberliği olan Oğlak, son zamanda garip davranışlar sergilediğine eminsin. Şüphelenmeye başladın, ama paranoyaklık da yapmak istemiyorsun. Alıngan tavırlar içine girersen, senden soğuyacağını düşünüyorsun. Kıskançlık belirtileri göstermeye başladın ve tepkisinden çekiniyorsun. Belki de en iyisi kendini biraz geri çekmek. Onu hayatının merkezine koyduğun zamanlar böyle garipleştiğini hissediyorsan, bu konumdan çıkartmalısın. Kendinle ilgilenmelisin.
Kova
Beraberliği olan Kova, başkaları ile bulunduğunuz bir ortamda kıskançlık yüzünden tartışma çıkabilir. Sorunlarınızı başkalarının önünde tartışmamaya özen gösterin. Eski konular yeniden gündeme geliyor ve karşı tarafı suçlayıcı tutumlar sadece ortamdaki genel huzuru kaçırıyor. Bu kadar özel şeyler sizin aranızda kalmalı. Destek aramak ya da şov amaçlı yapılanlar ise dedikodu olarak sana geri döner ve sadece canını sıkar.Balık
Beraberliğinde bazı sorunlar var. Ve cevap vermen gereken sorulardan kaçmak amacıyla başbaşa zaman geçiremez oldun. Sürekli bir bahane buluyorsun ve ondan uzaklaşıyorsun. Haklı olduğu konular var, fakat yüzleşecek güçte hissetmiyorsun kendini. Maddi olarak biraz yorucu bir döneme girebilirsin. İhtiyacın olmayan alımlardan bugün uzak durmalısın. Aile ortamında karşı fikirler yüzünden hararetli bir konuşma gerçekleşebilir.
Koç
Başkalarını etkilemek ve beğeni kazanmak adına sana hiç uygun olmayan davranışlarda bulunmaya kalkışabilirsin. Bi nevi bir cesaret gösterisi kıvamında. Fakat beklediğin takdirin süresi kısa olacak ve hevesin kırılacak. Sosyal ilişkilerinde bugün bir hareketlenme söz konusu. Dışarı çıkmalı, arkadaşlarınla buluşmalı, hoş zaman geçirmelisin.
Boğa
Ev halinde seni rahatsız eden bazı şeylerden dolayı hoş olmayan bir söz alışverişi gerçekleşebilir. Aileden veya ailene yakın birinin kötü bir alışkanlığı yüzünden çevrendeki kişilerin sıkılmalarına ve acı çekmelerine artık seyirci kalmak istemiyorsun. Çözüm yolları arayışına gireceksin. Beraberliği olan Boğa, huzurlu ve sorunsuz bir döneme giriyorsunuz. Ara ara tartışmalar çıksa da, barışmalar daha bir keyifli oluyor.
İkizler
Hayatında birşeylerin boşluğunu hissediyor, ama ne olduğunu tam olarak tanımlayamıyorsun. Körü körüne maceraya atılmak yerine bu ruh halini rutin işlerini hallederek geçirmen en sağlıklısı. Aksi takdirde hem maddi, hem de manevi zarar görebilirsin. Gün içinde alışverişe çıkmayı planlıyorsan, harcamalarına dikkat etmelisin. Zira son zamanlarda yine bu konuda biraz aşırıya kaçmış olabilirsin.
Yengeç
Bazen vur deyince öldürüyorsun. Ufacık bir sorunu o kadar abartıyorsun ki, koyduğun sert tavır etrafındakileri şaşırtıyor. Aslında seni daha yakından tanıyanlar biliyor ki; o tavrının nedeni o anki durum değil. Birikmiş kızgınlıkların tavrı. Yapınları sineye çekiyor ve bardağı taşıran son damlada yumruğunla masaya vuruyorsun adeta. Seni yakından tanımayanlar için bu süpriz oluyor tabi. Ailevi bir konu yüzüden yakınlarınla biraraya gelebilirsin bugün.
Aslan
Beraberliği olan Aslan, her şey yolunda giderken, bir anda soğuyabiliyorsun. Aynı tepkiyle karşılaşınca yine aniden ısınıveriyorsun. Aslında romantik bir ruh halindesin ve bu dengesizliğinde biraz da olsa gezegenlerin etkisi var. Bir süredir görmediğin bir arkadaşınla bir araya gelebilir ve hasret giderebilirsin. Bazı işlerini yine son dakikaya bıraktığın için acele acele yetiştirmeye çalışacaksın. Ama nafile. Sonunda yetiştiği kadarını yaptım deyip işin içinden çıkacaksın.
Başak
Yanlız Başak, çok seçicisin ve bir türlü beğenmiyorsun. Arkadaşların artık çöpçatanlık yapmaktan bıktılar. Her seferinde burun kıvırıyor, bir kulp takıveriyorsun. Diğer yandan da yanlızlıktan şikayet ediyorsun. Fakat bugün şansın dönebilir. Çok beğendiğin biriyle tanışma ihtimalin var. Dikkatini çekmek için bayağı bir uğraşman gerekiyormuş gibi görünse de o seni çoktan fark etmiş olacak.
Terazi
Beraberliğinde olan sorunların abartılacak bir yanı olmasa da, kızgınlığına engel olamıyorsun. Bazen kırıcı olduğunu kendinde fark ediyorsun, ama özür dilemeye de yanaşmıyorsun. Yalnız olan Terazi, beğendiğin kişi için yeterince güzel, sempatik, alımlı olmadığını düşünürken, kendini fazlasıyla acımasızca eleştirdin. Sen kendinde bütün o beğenmediğin yönleri küçümserken, o ise senin kendine rakip olarak görmeyeceğin biri ile bir beraberlik yaşamaya başladı bile.
Akrep
Duygularına yenik düşüyorsun ve asla yapmam dediğin şeyleri sırasıyla bir güzel yapıyorsun. Büyük konuşmamaya çalışmalısın. Çünkü ne zaman başkasını eleştirsen veya yaptıklarını yadırgasan, benzeri senin başına geliyor. Odağını güzel şeylere ve sana örnek olmasını istediğin insanlara çevir, sadece onları görmeye çalış ve hep yapıcı ol. Güzel şeyler düşünürsen, hayatına da güzellikleri çekersin. Seni eleştirenlere ise hak ettiklerinden fazla değer verme.

17 Şubat 2014 Pazartesi,Günlük Burç Yorumları 17 Şubat 2014 Pazartesi,Günlük Burç Yorumları Reviewed by Metin Bedir on 23:44:00 Rating: 5

1 yorum:

  1. Yanlız Başak, çok seçicisin ve bir türlü beğenmiyorsun. Arkadaşların artık çöpçatanlık yapmaktan bıktılar. Her seferinde burun kıvırıyor, bir kulp takıveriyorsun. Diğer yandan da yanlızlıktan şikayet ediyorsun. Fakat bugün şansın dönebilir. Çok beğendiğin biriyle tanışma ihtimalin var. Dikkatini çekmek için bayağı bir uğraşman gerekiyormuş gibi görünse de o seni çoktan fark etmiş olacak.

    Aynı valla

    Paylaşım için teşekkürlerr

    YanıtlaSil

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.