2014 Yılının En Çok İzlenen Yabancı Dizileri


Merhaba arkadaşlar,
Artık ülkemizde bildiginiz üzere yabancı dizi izleme çok fazla sayıda arttı, şahsen kendi düşüncem 90 dakika saçma birşey izlemektense 40 dakika 20 dakika mükemmel şeyler izlerim.. Sizler için 2014 yılında en çok izlenilen ve beğenilen yabancı dizileri listelemek istedim, eğer eksik gördügünüz ve eklenmesini istediginiz bir dizi var ise yorum yaparak bunu belirtebilirsiniz. 2. yazımda daha kapsamlı bir anlatım olacaktır. 2014 Yılındaki dizilere bir göz atalım. icon smile 2014 Yılının En Çok İzlenen Yabancı Dizileri
Supernatural;
Sam ve Dean adlı iki kardeşin başından geçen olayları anlatan içerisinde melek, şeytan, araf, hayalet ve tüm doğa üstü canlıları bulunduran bir dizidir. Dizi Azezel adındaki şeytanın Sam’e daha bebekken kendi kanını içirmesiyle başlar. Dean tüm hayatını Sam’e göz kulak olmaya adamış bir ağabeydir. İlerleyen sezonlarda diziye yep yeni bir soluk katacak Castiel gelmektedir. Castiel bir melektir..
Dizi görseli;
supernatural 2014 Yılının En Çok İzlenen Yabancı Dizileri
supernatural dean, sam
Arrow;
Bir yat ile seyahate çıkan Oliver Queen talihsiz bir şekilde kaza yapar ve bir adaya düşer. Ada ise en azılı suçluların kaçmaması için hapsedildikleri yerdir. Burada başından geçen olaylar kısa kısa kesitler olarak gösterilmektedir. 5 yıl boyunca o adada kalan oliver evine Starling şehrine döndügünde “Arrow” kimliğine bürünüp polisin baş edemedigi suçlularla uğraşmaktadır..
Dizi görseli;
arrow 1024x576 2014 Yılının En Çok İzlenen Yabancı Dizileri
arrow
Teen Wolf:
Lise öğrencisi Scott Mccal’in bir Alfa tarafından ısırılması ile hikaye başlamıştır. Scott astım hastası olan dışlanmış bir çocuktur. Bu ısırık hayatını değiştirmiştir ve onu cok güçlü bir kurtadama çevirmiştir. Zamanla Scott normal Alfa’lardan farklı oldugunu “Gerçek Alfa” diye tabir edilen kişisel güçten gelen Alfa olmuştur. Olaylar bunun üzerine gelişmektedir.
Dizi görseli;
teen wolf 2014 Yılının En Çok İzlenen Yabancı Dizileri
teen wolf derek alfa
How I Met Your Mother;
Dizinin şuanda 9. sezonu çekilmektedir. 5 Arkadaş başlarından geçen hikayeleri anlatmaktadır ve asıl olay ise Ted isimli karakterin evlenecegi kadını bulmasından geçiyor. Tüm hayatı boyunca hayatının aşkını arayan Ted ne zaman bulabilecek derken başlarından çok komik olaylar geçiyor..
Dizi görseli;
how i met your mother 2014 Yılının En Çok İzlenen Yabancı Dizileri
how i met your mother
The Originals;
Daha yeni 1. sezonu çekilen The Originals dizisi The Vampire Diaries üzerinde rol alan kökenlerin kendi dizisidir. Bu sezon TO, TVD’yi resmen solda sıfır bıraktı. Köken hybird klaus ve onun cocugunu taşıyan Hayley’in peşine cadıların düşmesi ile devam etmektedir
the originals 2014 Yılının En Çok İzlenen Yabancı Dizileri
the originals
Person Of Interest;
Bu dizinin çok fazla bir hayran kitlesi olmasa bile kesinlikle net bir hayran kitlesi var. Bu dizimizde Harold adlı karakterin bir makine inşa etmesi ile herşey değişiyor. Bu makine daha önceden öldürülecek insanları, işlenecek suçları bir numara halinde Harold’a haber veriyor Harold’un kurdugu ekip (John, Shaw) ile birlikte bu insanları kurtarıyorlar. Gerçekten şiddetle tavsiye ettigim bir dizidir, izlemediyseniz çok şey kaçırmışsınız demektir..
Dizi görseli;
person of interest 1024x576 2014 Yılının En Çok İzlenen Yabancı Dizileri
person of interest
2014 Yılının En Çok İzlenen Yabancı Dizileri 2014 Yılının En Çok İzlenen Yabancı Dizileri Reviewed by Metin Bedir on 18:13:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.