Android Sürüm Nasıl Yükseltilir.

Merhaba arkadaşlar.
Öncelikle anlatmak istedigim konu herkesin bilmesi gereken birşey, bir telefon, tablet aldığınız zaman bunun android sürümü ne kadar yeterli olur bilinmez. Örnek verecek olursak bir oyun indirmek istersiniz fakat oyunu google play store üzerinde aratınca oyunu bulamazsınız. Bu sizin android sürümünüzün oyunu desteklemedigi düşük oldugunu gösterir.

Bunun için neler yapabiliriz?

Arkadaşlar sürüm yükseltme işlemi için tablet ve ya telefonu aldıgınız firma (örnek: piranha) arıcaksınız durumu anlatıcaksınız yardımcı olurlar. Peki bu yükleyemedigimiz oyunları sürümü yükseltmeden nasıl yükleyebiliriz? Oyunları yüklemek için öncelikle ayarlardan android sürümünüzü öğreniyorsunuz daha sonra internete (örnek; Temple Run 4.1.1 apk) indir yazıyorsunuz.
Bu işlemi yaptıktan sonra oyunu pcye indiriyorsunuz usb yolu ile cihazınızı pc’ye bağlıyorsunuz oradan dosyaların içine atıyorsunuz. Attıktan sonra dosya yöneticisine giriyorsunuz, oradan apk dosyasına tıklıyorsunuz google ile yükle gibi bir seçenek çıkıyor karşınıza bunu seçiyorsunuz ve oyun yükleniyor.
Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir, bir sonraki yazımda görüşmek üzere.
Android Sürüm Nasıl Yükseltilir. Android Sürüm Nasıl Yükseltilir. Reviewed by Metin Bedir on 18:10:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.