BOYNU BÜKÜKLER DİZİSİ DORUK (BARIŞ AYTAÇ) KİMDİR - BARIŞ AYTAÇ KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

 boynu bükükler dizisi oyuncuları kimler, boynu bükükler dizisi karakter isimleri, barış aytaç kimdir, barış aytaç kaç yaşındadır, barış aytaç resimleri, barış aytaç biyografi, barış aytaç boyu kaç,boynu bükükler doruk kim, boynu büküklerdeki doruk kim, boynu bükükler doruk, boynu bükükler dizisi galoşlu çocuk kim, boynu bükükler dizisi galoş giyen çocuk gerçek ismi, boynu bükük doruk, boynu bükükler titiz çocuk kim
BOYNU BÜKÜKLER DİZİSİ OYUNCULARI DORUK

Kanal D'nin iddalı ve beğenilen dizisi olan Boynu Bükükler şimdiden merak uyandırmaya başladı. Bir okul dizisi olan ve bir grup öğrencinin yaşadıklarını anlatacak olan boynu bükükler dizisi gerek konusu ve gerek oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çekmektedir. Başrollerinde Sedef Avcı, Ahmet Yelan Saraçoğlu, Murat Akkoyunlu'nun rol aldığı boynu bükükler dizisi oyuncu kadrosu oldukça geniş bir kadrodur.

Boynu Bükükler dizisi oyuncularını teker teker tanıtmaya devam edeceğiz. Sizlere bu yazımızda boynu bükükler dizisinde Doruk karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Barış Aytaç hakkında bilgiler ve barış aytaç kimdir, barış aytaç kaç yaşındadır, barış aytaç görselleri resimleri gibi soruların araştırılması üzerine sizlere Barış Aytaç biyografi ve resimleri gibi bilgileri derledik.

Barış Aytaç Kimdir

Boynu Bükükler dizisinde Doruk karakterini canlandıran Barış Aytaç, 8 Aralık 1985 yılında İstanbul da doğmuştur. Yakışıklılığı ve gözleri ile büyüleyen Başarılı oyuncu eğitim hayatını Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünde tamamlamıştır. Eğitiminin ardından birçok başarılı yapımda rol almıştır. Barış Aytaç dizilerin yanı sıra mavi jeans reklamlarında da oynamıştır.

Daha önce Aramızda Kalsın, Evlerden Biri ve Gün Akşam Oldu dizilerinden tanıdığımız Barış Aytaç, tam olarak yıldızının parladığı dönemi Evlerden Biri adlı dizide yaşamıştır. Yakışıklı oyuncu Barış Aytaç şimdilerde ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Boynu Bükükler dizisinde Doruk karakterine hayat vermektedir. Boynu bükükler dizisi hijyen çocuğu olarak bilinen Doruk karakteri, galoş ve ameliyat eldivenleri ile dolaşmaktadır.

Boynu Bükükler Dizisi Doruk Karakteri

Nakil ile gelen gruptan, kağıt üzerinde en zengin olanıdır. Gerçekten zengindir. Babasının şirketinin %10 hisse sahibidir. Fakat reşit olmadığı için beş kuruş koklayamamaktadır. Kendisine bu hisseyi, babasına kızan rahmetli dedesi vermiştir.
Bu yüzden babası Doruk'a muhtaçtır. Doruk, sürekli Ersen ve Galoşlar'la takılır. Hastalık hastasıdır, bin türlü ilacı ve yanından ayırmadığı ameliyat eldivenleri vardır. Yurtta çok hijyen nöbeti geçirecektir.

Barış Aytaç Rol Aldığı Diziler

- Boynu Bükükler
- Aramızda Kalsın
- Evlerden Biri
- Gün Akşam Oldu


Barış Aytaç ResimleriBOYNU BÜKÜKLER DİZİSİ DORUK (BARIŞ AYTAÇ) KİMDİR - BARIŞ AYTAÇ KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ BOYNU BÜKÜKLER DİZİSİ DORUK (BARIŞ AYTAÇ) KİMDİR - BARIŞ AYTAÇ KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ Reviewed by Metin Bedir on 21:40:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.