Celal İle Ceren Masonik Sembol

Üstelik bu sembolleri fark etmek için konunun kompetanı olmanıza da ihtiyaç yok. Masonluk ve İlluminati hakkında yeteri kadar bilgi ve sembolleri fark etmeniz için dikkatlice ekranı incelemeniz size zaten gerçekleri açık bir şekilde gözler önüne serecektir.
Ancak burada benim önemle belirtmem gereken bir nokta var. Blog içerisinde paylaşmış olduğum ünlü simaları hiç bir şekilde itham etmek istemem. Çünkü dizi, film ve klip mecralarında bazen bu işin içinde olan oyuncu/şarkıcıların haberi bile olmayabiliyor. Bu sebeple bizim amacımız daha çok İlluminati'nin hangi sektörlerde yoğun şekilde faaliyet gösterdiğini, görsel kanıtlarıyla birlikte sizlere açıklamaktır.
Konumuza dönecek olursak; geçenlerde fark ettiğim bir detaydan yola çıkarak, uzun bir aradan sonra paylaşım yapma bahanesi buldum. Şahan Gökbakar'ın Celal ile Ceren filmini izlememiş olmama rağmen, şans eseri Youtube'da kamera arkası görüntülerini izlerken fark ettiğim bir detay vardı. Lafı uzatmadan hemen görselimize geçelim:


Filmin ortalama 56. dakikasından sonra görebileceğiniz bu sahne de karşımıza Masonik bir sembol çıkıyor. Yuvarlak içerisinde belirtmiş olduğum arkadaşın penyesinde yer alan gönye ve pergel işareti Masonluğun baş sembolüdür.


Gözümüze sokarcasına vurgulanan bu sembolün neyi temsil ettiğini bilmediğinizde tabi ki sizin için hiçbir şey ifade etmeyecektir. Bu sebeple her şeyden önce yapmanız gereken okumak ve araştırmaktır. Kimilerine göre bir ilgi alanı veya merak konusu olan İlluminati ve Masonluğun aslında hayatımızı şekillendirmek için hazırladıkları yapay dünyanın bir farkına varsanız, bunun bir ilgi alanı değil; tam aksine aklı başındaki her bireyin bilmesi gereken bir bilgi olduğunu anlardınız.
Celal İle Ceren Masonik Sembol Celal İle Ceren Masonik Sembol Reviewed by Metin Bedir on 23:00:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.