Flappy Bird Tarzı Çıldırtan Oyunlar Listesi

Super Hexagon
Super Hexagon, 2D aksiyon ve geometrik oyunların içinde en ilgi çekenlerinden biri. Bu oyunda size düşen tek görev, yönetimi sizin elinizde olan oku merkeze yakın tutabilmek. Kolayca yapabileceğinizi düşünüyorsanız bir deneyin derim.
Pixel Dungeon
Bu oyun Google Play Store’da çok tuhaf yorumlara maruz kalmakta. Oyun 1980 senesinin en çok oynanan oyunlarına benzerliğiyle dikkat çekiyor. Ufak savaşçıyı yönetip, hazineleri bulmanız ve düşmanlarınızı alt etmeniz gerekiyor. Ama biraz zor tabi. Sürekli öldüğünüz için…
The Impossible Game
The Impossible Game, çok basit gibi görünse de aynı Flappy Bird’de ki gibi bizleri kandırıyor. Ufak kareyi şekillerin üstünden atlatarak geçmeye çalışıyorsunuz. Kulağa çok basit geliyor ama oynadıktan sonra kolay kolay engelleri geçemeyeceğinizi göreceksiniz.
Boson X
Super Hexagon oyununun 3D hali. Zevkli bir koşu oyunu. Ama oyunda ölmek koşmaktan daha basit.
Don’t Look Back

İsmini daha önce duymuş olabilirsiniz. Tam bir nostaljik oyun. En zor oyunlar denilince ilk sıralarda Don’t Look Back geliyor.
Flappy Bird Tarzı Çıldırtan Oyunlar Listesi Flappy Bird Tarzı Çıldırtan Oyunlar Listesi Reviewed by Metin Bedir on 01:10:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.