Flappy Bird Türkçe Oyna

Flappy Bird Türkçe Oyna,flappy bird türkçe indir,flappy bird apk android indir,flappy bird android uygulaması indir

Bildiğiniz üzere android ve ios mağazalarında birçok kişinin
oynadığı sinir bozucu flappy bird oyunu yakın bir zamanda tüm mağazalardan yapımcısı tarafından kaldırılmıştı. Bizde bunun ardından türkçe bir oyunu Google Play mağazalarında sizlere sunduk üstelik Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Bunun yanısıra topladığınız puanları facebook profilinizde paylaşabileceksiniz gerçekten bende bile bağımlılık yaptı çünkü puan toplamak oldukça zor fazla uzatmadan uygulama linkini ve görsellerini ekleyeceğim umarım beğenirsiniz yorumlarınızıda eksik etmeyiniz.Play Store İndirme Linki : https://play.google.com/store/apps/d...tal.floppybird

Türkçe Flappy Bird :

Puan alabilmek oldukça güç ayrıca yüksek skor alabilmek için android cihazınızın pilini bitirinceye kadar uğraş vermeniz gerekiyor. Oyunumuzda facebook'ta paylaş özelliğiyle kazanmış olduğunuz puanı arkadaşlarınızla paylaşabilir ve bitmek bilmeyen bir rekabete katılmış olursunuz. Başta belirttiğimiz gibi sıvayın kolları Türkçe olan Flappy Bird oyunu ile rekabete ve eğlenceye merhaba deyin.

Oyun Nasıl Oynanır ?

Oyunun oynayışı gayet basit play store'den oyunumuzu indiriyoruz ve kuruyoruz, daha sonra indirip kurduğumuz oyunu cihazımızda çalıştırıyoruz. Oyunu başlatıyoruz ve kuşumuzu sütunlardan tık yoluyla geçirmeye ve dengelemeye çalışıyoruz bu kadar basit. Hopex iyi eğlenceler Diler . . .


Oyun Görüntüleri :

Flappy Bird Türkçe Oyna Flappy Bird Türkçe Oyna Reviewed by Metin Bedir on 20:18:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.