KARDEŞ PAYI DİZİSİ FEYZA (SEDA BAKAN) KİMDİR - SEDA BAKAN KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

seda bakan kimdir, seda bakan kaç yaşında, seda bakan biyografi, seda bakan resimleri, kardeş payı feyza kim, kardeş payı feyza gerçek adı, kardeş payı feyzayı kim oynuyor, kardeş payı ahmet kuralın kız kardeşi kim, kardeş payı petrol ofisi işleten kız kim, kardeş payı feyza resimleri, kardeş payı nerede çekiliyor, kardeş paı dizisi oyuncuları kimler, kardeş payı karakter isimleri, kardeş payında kim kimdir,biyografi,

KARDEŞ PAYI DİZİSİ FEYZA...

İşler Güçler dizisi ile büyük beğeni toplayan Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi bu başarının ardından Düğün Dernek filmi ile de büyük ses getirdiler. Muhteşem ikili şimdilerde Star Tv ekranlarında yayınlanan Kardeş Payı adlı dizide başrol oynamaktadırlar. Kardeş payı dizisinde iki kardeşi canlandıran sevilen ikili sıhhı tesisatçı rolündedirler. Kardeş payı dizisinin diğer oyuncuları da Ahmet Kural ve Murat Cemcir gibi tanıdık ve çoğuda işler güçler dizisi ekibinden oluşmaktadır.

Kardeş Payı dizisinde adından söz ettiren bir diğer isim ise Seda Bakan oluyor. Kardeş payı dizisinde feyza karakterini canlandıran Seda Bakan dizide Metin ve Alin'in kardeşidir. Ailenin en küçüğü olan feyza petrol ofisi işletmektedir ve ailesinin geçimini sağlamaktadır. Seda Bakan güzelliği ve oyunculuğu ile dikkat çeken isimler arasında yerini alırken, internette seda bakan kimdir, seda bakan kaç yaşındadır, kardeş payı dizisi feyza kimdir, kardeş payı feyza kaç yaşında ve resimleri gibi aramalarının yapılması üzerine sizlere Seda Bakan biyografi ve resimlerini derledik.

Kardeş Payı dizisi Feyza karakterini canlandıran petrol ofisi işleten kız rolünde olan Seda Bakan, 10 Ekim 1985 yılı İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü mezunu olan güzel oyuncu Seda Bakan Şu aralar ise Türvak'ta oyunculuk dersleri almakta ve dizilerde roller almaktadır. Genç ve başarılı oyuncu Seda bakan bir çok dizi ve filmde rol almıştır.
Seda Bakan tam olarak Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisindeki Eda rolüyle tanınmıştır. Şu sıralar Kardeş Payı dizisinde 3 kardeşten en küçüğü rolündeki Feyza karakteri ile karşımızda olmaya devam eden Seda Bakan'a başarılar diliyoruz..

Seda Bakan Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Kardeş Payı (2014) (Feyyza)
Behzat Ç. Ankara Yanıyor (2013)
Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm (2011) (Eda Akkaya)
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (2010-2013) (Eda Akkaya)
Şen Yuva (2010) (Oya)
Umut (2009) (Meryem)
Geniş Aile (2009) (Esma)
Makber (2009) (Güneş)
Adanalı (2008-2009) (Başak)
Pars: Narkoterör (2008) (Zülfiye - Zülüf)
Sana Mecburum (2007) (Leyla)


Seda Bakan Resimleri
Kaynak:http://songuncel.blogspot.com.tr/2014/02/kardes-payi-dizisi-feyza-seda-bakan.html
KARDEŞ PAYI DİZİSİ FEYZA (SEDA BAKAN) KİMDİR - SEDA BAKAN KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ KARDEŞ PAYI DİZİSİ FEYZA (SEDA BAKAN) KİMDİR - SEDA BAKAN KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ Reviewed by Metin Bedir on 00:01:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.