31 MART PAZARTESİ OKULLAR TATİL Mİ? 31.03.2014 Pazartesi tatil haberi

Bu sene yerel seçimlerin 30 Mart Pazar günü yapılacağını duyurmuştuk. Milyonlarca seçmen 30 Mart Pazar günü oy kullanmak için sandık başına gidecek ve oylarını kullanacak. Kimin nerede oy kulanacağının açıklanması ile birlikte seçim günü seçmenler okullara giderek oy kullanma işlemlerini gerçekleştirecekler. Her seçim döneminde olduğu gibi okulların sınıfları oy kullanmak için hazırlanacak. Öğrencilerin ise bu günlerde merak ettiği şey seçimin ertesi günü okuların tatil olup olmayacağı oldu.

31 Mart Pazartesi günü okullar tatil mi ?

31 MART PAZARTESİ OKULLAR TATİL

Mili Eğitim Bakanı Nabi Avcı bu konu ile ilgili açıklamayı yaparak öğrencileri sevindirdi.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, katıldığı bir televizyon programında 30 Mart’taki yerel seçiminde oy sayımının geç saatlere kadar süreceğini, bu yüzden okulların 31 Mart tarihinde tatil olacağını açıkladı. Seçim sonrası sınıfların yeniden eski haline getirilmesi için bir günlük süre gerektiğini belirten Avcı, okulların bir gün tatil edilmesi kararı aldıklarını kaydetti.


Konu Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.
31 MART PAZARTESİ OKULLAR TATİL Mİ? 31.03.2014 Pazartesi tatil haberi 31 MART PAZARTESİ OKULLAR TATİL Mİ? 31.03.2014 Pazartesi tatil haberi Reviewed by Metin Bedir on 23:53:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.