7 Mart 2014 Cuma

Asım Şekip Kaya Ölücekmi? Medcezir 7 Mart


Medcezir'in 7 mart akşamı yayınlanan 25.bölümünde Asım Şekip Kaya Kalp krizi geçirdi.   Sude olanları öğrenince hemen hastaneye koşar tabi amacı başkadır.Olanları öğrenir öğrenmez hastaneye yanında gizli müttefikiyle birlikte gelen Sude, Sedef’e eksik parçaları birleştirmesi için önemli bir ipucu verir. Sedef babasını suçladığı konularda haksız olabileceğini fark ettiğinde, Sude ile Sedef arasındaki rekabet alevlenecektir.   Yaman, Mira’d...
Medcezir’in 7 mart akşamı yayınlanan 25.bölümünde Asım Şekip Kaya Kalp krizi geçirdi.

Sude olanları öğrenince hemen hastaneye koşar tabi amacı başkadır.Olanları öğrenir öğrenmez hastaneye yanında gizli müttefikiyle birlikte gelen Sude, Sedef’e eksik parçaları birleştirmesi için önemli bir ipucu verir. Sedef babasını suçladığı konularda haksız olabileceğini fark ettiğinde, Sude ile Sedef arasındaki rekabet alevlenecektir.

Yaman, Mira’dan annesiyle arasındaki küskünlüğe bir son vermesini istedikçe, anne kız arasındaki kriz şiddetlenir. Öte yandan Selim’in kuzeni Cem ile Mira arasındaki dostluk, Yaman’ın içten içe Cem’e karşı silahlarını kuşanmasına neden olur.

Asım’ın hayati tehlikeyi atlatmasından sonra Sedef kendini geri planda tutar ve ailedeki hasarı onarma görevi Ender’e kalır. Ancak Asım tek bir kişi dışında herkese kapılarını kapatır. Yaman’a borcunu ödemek için zaman kaybetmez. Yaman ise Asım Şekip Kaya’dan hayatının ne kadar değerli olduğunu ispatlamasını ister.

Yaman’ın çabaları ve özverili davranışları sonucunda kurtulan Asım Şekip Bey,Hastaneye yetiştirilir.Ender ve Sedef yaşadıkları sürede ilk defa babalarını kaybetmenin korkusuyla karşılaştılar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder