Büyük Sır Dizisi 4.02.2014

Show Tv ekranlarında Büyük Sır isimli yeni günlük dizi başladı...Büyük Sır dizisinin konusu ve oyuncuları.   Show TV ekranlarında başlayan Büyük Sır dizisi hafta içi her gün 14.15'de yayınlanacak. Yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın üstlendiği, Show TV ekranının yepyeni günlük dizi projesi “Büyük Sır”  izleyiciyle buluştu. Senaryosunu Çetin Büyükakın’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Raşit Çelikezer’in üstlendiği başrolle...
Show Tv ekranlarında Büyük Sır isimli yeni günlük dizi başladı…Büyük Sır dizisinin konusu ve oyuncuları.
 
Show TV ekranlarında başlayan Büyük Sır dizisi hafta içi her gün 14.15′de yayınlanacak.

Yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın üstlendiği, Show TV ekranının yepyeni günlük dizi projesi “Büyük Sır”  izleyiciyle buluştu.
Senaryosunu Çetin Büyükakın’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Raşit Çelikezer’in üstlendiği başrollerinde Zeynep Ekin Öner, Eda Aydınlı, Deniz Gökçe Kayhan, Gülin Ersoy ve Alpay Ulusoy’un yer aldığı dizinin konusu ise şöyle:

AYNI EVİ PAYLAŞAN 4 KADININ HİKAYESİ
Anadolu’da bir şehirde, üniversitenin bitmesine birkaç ay kala, aynı evi paylaşan 4 kızın, başına gelen bir olay sonrasında yaşadıkları travma ve kaçışlarının ardından geçen sekiz yıl sonra bir araya gelmelerinin hikayesi. Yıkılan hayaller, yitirilen gelecekler, farklı hayatlar… Tekrar bir araya geldiklerindeki öfkeleri, geçmişin üzerlerinde bıraktığı hasarlar, pişmanlıklar… Yine de hayata tutunma çabaları.
Show Tv’de Büyük Sır isminde yeni bir dizi başlıyor. Dizinin yapımcılığını Limon Film – Hayri Aslan’ın üstleniyor.
Büyük Sır Dizisi 4.02.2014 Büyük Sır Dizisi 4.02.2014 Reviewed by Metin Bedir on 19:38:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.