| Kabus Neredeyse Sona Erdi ... |

NSA veri – didikleme skandalı karanlık Güç Elitinin açıkça deşifre olmasının ve adalete teslim edilmesinin tam eşiğinde olduğunun güçlü kanıt parçalarından sadece bir tanesidir.
Bu gerçekleştiğinde, yakın zamanda tüm modern tarihteki en önemli olay olacaktır. Ancak bu kez oyun pozitife değişecektir – negatif için değil...

| BU ARTIK BİR KOMPLO TEORİSİ DEĞİLDİR |

NSA’nın potansiyel olarak on line olarak düşündüğünüz, söylediğiniz ve yaptığınız her şeyde casusluk yapmakta olduğunu bilmek nasıl hissettiriyor?
Tüm kredi kartı harcama alışkanlıklarınızın izlendiğini bilmek nasıl hissettiriyor? Yaptığınız her telefon çağrısında, kimi aradığınız, ne zaman aradığınız ve ne kadar süre görüştüğünüzün kaydedildiğini bilmek nasıl hissettiriyor?
Çoğu insan için bu tam bir şok. Bildiğimizi düşündüğümüz her şey yeniden gözden geçirilmeli. Yatağın altında canavar var.
Benjamin Fulford 2008′den bu yana pozitif ittifak ile temas halinde ve o başladığından beri onun iddialarını araştırıyorum ve bildiriyorum...

Eski ABD askeri Michael Relfe bir çok ulusun askeri liderlerine gönderdiği Açık Mektubu 14 Ekim 2013′te yayınladı, bu mektupta “ordunun daha önceki üyelerinin uzaylılar gerçekliğini dünyanın insanlarından sakladıkları zaman ciddi bir hata yaptıklarını savunuyor. Bu hata devam etmekte. Bu hata insanlığın geleceğini ebediyen tehlikeye atabilir. Çok geç olmadan bu durumu düzeltmenin zamanı.
“Yağmacı türlere karşı bu savaş tek başına askeri güç ve teknoloji ile kazanılamaz. Şimdiye kadar bu senaryonun en çılgın hayallerimizin ötesindeki enerjileri ve teknolojiyi kapsadığını biliyorsunuzdur. Örneğin, düşman sıçrama kapılarına ve zihin kontrol teknolojilerine sahip iken ona karşı savaşı kazanacağınızı nasıl umut edebilirsiniz, hükümetin herhangi bir üyesi her zaman kaçırılabilir ve zihni kontrol edilebilir. Ve kendisini sizin algınızdan gizleyebilen bir düşmana karşı savaşı kazanmayı nasıl ümit edebilirsiniz?
“Bu yağmacı türler, onların teknolojileri ve onlara hizmet etmeye gönüllü olan o insanlar yalnızca dünyanın insanlarının metafiziksel ve ruhsal güçlerinin, aynı zamanda zekalarının kullanılmasıyla bozguna uğratılabilir.”

Eski ABD askeri Michael Relfe Mars Kayıtları adlı iki kitap yazdı, ABD nin Mars’taki tesisinde yirmi yıl (1976-1996) daimi silahlı gücün parçası olduğunu ifade ediyor; yağmacı hiperboyutlu türlerin işgal girişimine karşı güneş sistemimizde geliştirilen güvenlik perimetresinin parçası idi...

| Yağmacı Türlerin Gündemi |

Açık mektubunda Relfe şöyle ifade ediyor, “Bu yağmacı türler gizlilik içinde çalışıyor, çünkü insan varlıklarından KORKUYORLAR. Tanrıdan korkuyorlar… “Tahrip edici, yıkıcı araçlarla insanları köle tutmak için güçlerini korumak üzere her şeyi yapmak amacıyla dünyanın sistemlerini etkilediler.
Bu aşağıdakileri kapsıyor:
* Çok geç oluncaya kadar var oluşlarını ve şeytani niyetlerini gizli tutmak.
* İnsanları aşılamak, bu insanların metafiziksel yeteneklerine zarar verir.
* Metafiziksel yeteneklerin ve üremenin yok edilmesi için bedenin DNA’sına zarar veren genetik olarak uyarlanmış besinler ve nanoteknoloji.
* Metafiziksel yetenekler için gerekli olan epifiz bezine zarar veren Fluorid.
* Bedene zarar veren sayısız toksin (“Şişman değilsiniz, Toksiksiniz” kitabına bakın)
* Güçlü metapsişiklerin güçlerini geliştirmemesi için spiritüel güç ve metafiziksel yetenek bilgilerinin eksikliği.
| Kabus Neredeyse Sona Erdi ... | | Kabus Neredeyse Sona Erdi ... | Reviewed by Metin Bedir on 20:09:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.