| Kanser ve AIDS Hastalığı | - 2 -

| Kanser ve AIDS Hastalığı | - 2 -,| Cancer and AIDS Disease | - 2 -

|More people, more problems - daha çok insan, Daha çok problem |

Şuan hepiniz Aıds ve kanserin neyden kaynaklandığını biliyor musunuz? AIDS genellikle cinsel ilişkiden kapılır yani Bir erkek Aıds hastalığını kadından kapar. Yada Aıds hastalığını kapmış bir kişinin kanıyla bulaşmaktadır. Belki duymuşsunuzdur. Bazı Lokantalarda dışlandıkları için bu hastalar. Kendi kanını kürdanlara sürmüş, insanlarda bundan dolayı hastalığı kapar.

Aıds hastalığı insanın bağışıklık sistemini çökertir. Yani dış mikroplar ve bakteriler vucudunuza yayıldığında, Alyuvar ve Akyuvarlarınız yaralı ve öldüğü için küçük bir soğuk algınlığıyla ve basit hastalıklardan bile ölebilirsiniz. Yani vücut o kadar savunmasız kalır ki, bu dünya pislikleri arasında en fazla ne kadar yaşayabilirsiniz.

Şuanda Afrika'da toplam 60 milyon Aıds hastası insan var. Afrika'nın nüfusu toplam 1 milyar, yani hesab edin yakında Afrika yaşanmaz hale gelir.

Bunlar kesinlikle yapay hastalıklar çünkü göreceksiniz ki Afrika'da nufusu açlık ve hastalıkla kontrol ediyorlar.

Asya ve Orta Doğu'da ise durum farklı biraz. Çünkü Buralar hastalıkla değil, Ülkeleri savaşa zorlayarak nufus kaybına neden olurlar buda nüfusu kontrol altına almak için yapılır.

''more people, more problems''(daha çok insan, Daha çok problem) Kesinlikle amaçladıkları şeyler bunlar.

Nufusun şuankinin 10-9 'u olursa daha iyi kontrol edebilirler . Anlayabiliyormusunuz. Çünkü ne olursanız olun Çok insanla uğraşmak istemezsiniz. Çünkü önünüze devamlı çıkarlar, ayağınıza bağ olup takılırlar bu böyledir. Onun için adı New World Order olmuş ya . (yeni dünya düzeni)

Şuan Kanser ve Aıds hastalıklarının kesinlikle inanıyorum ki İlacı vardır. Buna hiç bir şüphem yok ama insanlığı öldürmek ve sayılarını azaltmak için ya hastalıklar yaratacaklar yada aralarında savaştıracaklardır.

Sorun işte cahillik. Eğer insanlar bilselerdi ne savaşırlardı nede boşu boşuna zevklerinin kurbanı olurlardı.

Ama Afrika'daki bazı yerliler bunlar için bazı ilaçlar bulmuşlar. Öyle ellerinde yüksek teknoloji cihazlar da yok. Sadece Bir kaç mikroskop ve tüpleri ve son yüzyıllarda kalmış bir kaç tıp kitapları ve atalarından kalma tedavi sistemleri var. Ama Afrikalı bir adam araştırmış. Büyük ölçüde hastalığın etkisini de kırmış. 2 ay gibi kısa sürede insanlar kendinde olağan üstü bir değişme düzelme gözlemlemişler.

Bu Afrikalı adam sadece şuna üzülüyor: Batılılar bizi aptal yerine koyuyor ama bizde onlar kadar akıllı varlıklarız. Bizde düşünüp üretebiliyoruz ve bunu kanıtladık çeşitli tedavilerimizle. Ama onlar bize destek vermedikleri gibi bu hastalığın önüne geçmek için önerilerimizde kulak ardı ettiler.

Hükümetimiz'e de baş vurdum. (Bir Bitki vardı adını hatırlayamıyorum ama isteyenler araştırsınlar) Bu bitkiyi bulmak için 60 km'ye yakın yol katetmem lazım ve benim arabamın benzini dahi yok. Sadece yılda en fazla bir kez gidiyorum çoğu zaman yeterli derecedebulamıyorum.Devletimiz bile bizi takmıyor sanki susturmaya çalışıyorlar.( Bu gizli güçlerin her politika ve siyasi Devlet yapılanmasında ajanları olduğunu söyledik. Bunları kontrol ederek amaçlarının engellenmemesi için her şey yapıyorlar.) Dediğim gibi nerede bu adalet.

 
| Kanser ve AIDS Hastalığı | - 2 - | Kanser ve AIDS Hastalığı | - 2 - Reviewed by Metin Bedir on 22:25:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.