Kara Para aşk dizisi Tuvana Türkay(Bahar Çınay) kimdir? Hayatı

 Tuvana Türkay Kimdir,Tuvana Türkay Resimleri,kara para aşk oyuncuları için tıklayın

Atv ekranlarında yeni başlayan Kara Para Aşk dizisi izleyici ile bulaşarak merakları giderdi. Başrollerinde Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre, Tuvana Türkay gibi isimlerin oynadığı yeni dizi kara para aşk konusu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkatleri çekmektedir.
Kara Para Aşk dizi oyuncuları içerisinde hem güzelliği hem oyunculuğu ile göz dolduran ve beğeni toplayan isimlerin başında ise Tuvana Türkay yer alıyor.

Kara Para Aşk dizisinde Bahar karakterini canlandıran Tuvana Türkan hakkında bilgilerin merak edilmesi ve  araştırılması, özellikle kara para aşk bahar kimdir, kara para aşk dizisindeki Bahar kaç yaşındadır, Tuvana Türkay resimleri, tuvana türkay biyografi, gibi soruların sorulması üzerine sizlere bu soruların cevaplarını paylaşacağız.

Tuvana Türkay Kimdir

Kara Para Aşk dizisi Bahar karakterini canlandıran Tuvana Türkay 3 Ekim 1990 yılında İstanbul/Üsküdar'da dünyaya geldi. Baba tarafı Bulgaristan göçmeni olan Tuvana Türkay’ın anne tarafı Kırım Türkleri'ndendir. Güneş Koleji mezunu olan Tuvana Türkay Beykent Üniversitesi Radyo TV-Sinema Bölümü'nü  okumaktadır. 9 yaşında oyunculuğa başlayan Tuvana Türkay, Kent Şeker ,Türk Telekom ,Only Ped ,Akbank , Ayyıldız GSM , Coca Cola gibi bir çok ünlü markanın reklam yüzü oldu. Akademi Neodan oyunculuk eğitimi almasının ardından 1 yılda şan ve diksiyon dersleri aldı.

Kanal 1′de Cumhur cemaat dizisinde ,Samanyolu'nda Kollama dizilerinde rol aldı. Asıl çıkışını TRT 1′de yayınlanan İsrail ile aramızda diplomatik krize neden olan ”AYRILIK AŞKTA VE SAVAŞTA FİLİSTİN”de başrol oynaması ile oldu.
Tuvana Türkay’ın ikinci başrolü olan ve Abdulhamit döneminde yaşanan sultanların aşkını anlatan’ Nakş-i dil sultan’ ise ne  yazık ki çok uzun soluklu olmamış ve anlaşmazlıklar nedeni ile askıya alınmıştır. Son olarak Fox TV'de yayınlanan "Yer Gök Aşk" adlı yapımda Birce Akalay ve Murat Ünalmış gibi isimlerle kamera karşısına geçti.

Tuvana Türkay ResimleriTuvana Türkay Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşabilirsiniz.


tuvana türkay biyografi, tuvana türkay hayatı, kara para aşk dizisi oyuncuları, kara para aşk konusu nedir, kara para aşk dizisi bahar kim, kara para aşk bahar,kara para aşk bahar gerçek adı ne, kara para aşk dizisindeki bahar kim, kara para dizisindeki bahar kaç yaşındadır, kara para aşk, kara para aşk dizisi oyuncu kadrosu, kara para aşk bahar resimleri, kara para aşk bahar görselleri,
Kara Para aşk dizisi Tuvana Türkay(Bahar Çınay) kimdir? Hayatı Kara Para aşk dizisi Tuvana Türkay(Bahar Çınay) kimdir? Hayatı Reviewed by Metin Bedir on 19:51:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.