Kim O ? Bu haftaki konukları 8 Mart 2014

Çok Güzel Hareketler Bunlar'da canlandırdıkları Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne karakterleriyle gönüllerde taht kuran ikili Şahin Irmak ve Büşra Pekin geçtiğimiz akşam Star Tv Süper Starlife kameraları tarafından Etiler'de görüntülendi. Şahin Irmak ve Büşra Pekin, Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne skeçleri ile talk-şov karışımı bir program olan 'Kim O?'nun ilk bölümünün çekimlerini tamamladı. İkili önceki akşam Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan ortak arkad...
Çok Güzel Hareketler Bunlar’da canlandırdıkları Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne karakterleriyle gönüllerde taht kuran ikili Şahin Irmak ve Büşra Pekin geçtiğimiz akşam Star Tv Süper Starlife kameraları tarafından Etiler’de görüntülendi.
Şahin Irmak ve Büşra Pekin, Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne skeçleri ile talk-şov karışımı bir program olan ‘Kim O?’nun ilk bölümünün çekimlerini tamamladı. İkili önceki akşam Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan ortak arkadaşları ile birlikte ilk bölümü izlemek için Etiler’de toplandıkları mekandan ayrılırken çok özel açıklamalarda bulundu.
MURAT DALKILIÇ VE BURCU ESMERSOY!
Yakın zamanda Star Tv ekranında yayınlanacak olan Kim O? programının ilk konukları belli oldu. Yemekten ayrılırken mikrofonumuza konuşan Büşra Pekin “İlk bölümün konukları Burcu Esmersoy ve Murat Dalkılıç olacak. Bir isim daha var ama o sürpriz olsun.” diyerek heyecanlandırdı.
Kim O ? Bu haftaki konukları 8 Mart 2014 Kim O ? Bu haftaki konukları 8 Mart 2014 Reviewed by Metin Bedir on 23:14:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.