11 Mart 2014 Salı

KURTLAR VADİSİ PUSU 218. BÖLÜM FRAGMANI İZLE - KURTLAR VADİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI


Türkiye'nin sevilen ve fenomen dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu tüm heyecanı ile devam ediyor. Perşembe akşamlarını zirvede tamamlayan Kurtlar Vadisi 217. bölüm ile yine reytinglerde 1. olmayı başardı. Her hafta izleyiciyi soluksuz ekrana kilitleyen kurtlar vadisi pusu bu hafta 218. bölüm ile ekranlarda olacak. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 217. geçen haftaki bölümünde ekibi tekrar toparlayan Polat Alemdar hastanede yatmaya ve planlar yapmaya devam ediyor. Polat'ın yaşadığını öğrenen Cahit, Polat Alemdar ile iş birliği yaparak tekrar tapınakçılar içindeki yerini koruyarak ak saçlıya bilgiler aktarmaya devam ediyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 218. bölüm 13 Mart Perşembe akşamı izleyici ile buluşacak. Kurtlar vadisi pusu 218. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Kara, Sami bey ve Leyla polisler tarafından alınıyor. Polat ise bu durumu hazmedemiyor ve Hoca operasyonu çok önceden yapmışlar ve devleti klonlamışlar sözünü etmektedir. Perşembe akşamı yine izleyiciyi bomba bir bölüm bekliyor. 
 
kurtlar vadisi pusu 218. bölüm fragmanı izle, kurtlar vadisi yeni bölüm fragmanı, kurtlar vadisi bu hafta varmı, kurtlar vadisi 13 mart fragmanı izle, kurtlar vadisi yeni bölüm izle, kurtlar vadisi 13 marttaki bölümü izle, kurtlar vadisi son bölüm izle, kurtlar vadisi pusu son bölüm fragmanı izle, kurtlar vadisi dün akşamki bölüm izle, kurtlar vadisi 13 mart izle, kurtlar vadisi pusu izle 13 mart

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder