Laçin Şeyda Akkuş Yağmurlar XFactor Türkiye 03.03.2014

X Factor Türkiye'nin 3 Mart akşamı yayınlanan bölümünde Laçin Şeyda Akkuş isimli yarışmacı Yağmurlar isimli şarkıyı seslendirdi. Jürinin ve izleyenlerin büyük ilgisini ve beğenisini kazandı...   Amerika'da uzun süre önce gösterime giren Xfactor USA isimli program, aylardır Türkiye'de Kanal D ekranlarında Xfactor Türkiye olarak başlıyacağı konuşulmuştu.Merakla XFactor Türkiye'nin ne zaman başlıyacağını beklerken; ekranlara kanal D ile hızlı bi...
X Factor Türkiye’nin 3 Mart akşamı yayınlanan bölümünde Laçin Şeyda Akkuş isimli yarışmacı Yağmurlar isimli şarkıyı seslendirdi. Jürinin ve izleyenlerin büyük ilgisini ve beğenisini kazandı…

Amerika’da uzun süre önce gösterime giren Xfactor USA isimli program, aylardır Türkiye’de Kanal D ekranlarında Xfactor Türkiye olarak başlıyacağı konuşulmuştu.Merakla XFactor Türkiye’nin ne zaman başlıyacağını beklerken; ekranlara kanal D ile hızlı bir giriğş yaptı.
X factor Türkiye elemelerine birbirinden farklı milyonlarca ses katıldı. Program ekrana gelene kadar çok uzun bir eleme sürecinden geçti ve pürüzsüz seslere ulaşıldı.

Kanal D’nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması “Star Işığı X Factor“, her Pazartesi akşamı saat 20.00′de ilk bölümü ile ekrana geliyor. X Factoryarışmasının jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.
One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması “X Factor-Star Işığı” 10 Şubat Pazartesi 20:00′de Kanal D’de başlıyor. “X Factor- Star Işığı”nın jüri koltuğunda ise her şarkısı “hit” olan ünlü şarkıcı Emre Aydın, Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, “Duman” ve “Athena” gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.
16 YAŞINDAN 99 YAŞINA KADAR HERKES KATILABİLECEK
Başta İngiltere ve ABD olmak üzere 30′a yakın ülkede yayınlanan “X Factor“e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor. “X Factor-Star Işığı”nın büyük ödülü ise tam 2 Milyon TL.
SEÇMELER BİNLERCE KİŞİNİN ÖNÜNDE YAPILACAK
X Factor“ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar “X Factor“e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.
YENİ STARLAR ÇIKARACAK!
X Factor“ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir X Factor jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak. X Factor Finallerinde 12 yetenekli yarışmacı şarkılarını stüdyoda Yağmurlaryecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.
Kimin programa veda edeceği ise SMS’ler sonucunda belirlenecek. X Factor‘ünher bölümünde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. X Factoryarışmasının finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya “One Direction” ve “James Arthur” gibi yeni bir stara sahip olacak…
Laçin Şeyda Akkuş Yağmurlar XFactor Türkiye 03.03.2014 Laçin Şeyda Akkuş Yağmurlar XFactor Türkiye 03.03.2014 Reviewed by Metin Bedir on 23:13:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.