2035 USKO PEDAL MİNOR VİRÜSSÜZZ

USKO PVP FİRE Drake her surumde calısknight Online Pedal Program
Knight online pedal programı seri oto minor ve combo yapmanızı sağlar. Program bir koxp değildir o yüzden koxp kullanmaktan çekinenler dahi rahatlıkla kullanabilirler. Herhangi bir ban, tpt, dc, hapis gibi sorunla karşılaşmazsınız çünkü pedal programı birebir kopedal ile aynıdır. Bu program sayesinde kopedala yüksek ücretler ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Kopedal Programı knight online versiyonlarından etkilenmez, tüm patchlerde çalışır.Kopedal programı tüm patchlerde çalışır çünkü macrodur.

Knight Online Pedal Programı Nasıl Kullanılır?

Oto Pot, Mana ve Minör Kullanımı

Knight online pedal programı sizin belirlediğiniz tuşlara sizin belirlediğiniz aralıklarla basar.Skill barınızda dizili olan pot mana ve minörün skill bardaki numaralarını programdan işaretleyiniz. Hangisinin ne kadar süre ile basmasını istiyorsanız (sadise cinsinden) rakamla yanındaki boşluğa yazınız. Klavyedeki boşluk tuşuna’a bastığınızda işaretlediğiniz tuşlar sizin belirlediğiniz aralıklarla basmaya başlar. Programı cz’de savaşta veya under the castel’da rahatlıkla kullanabilirsiniz…

NOT:Programın macro olması sebebiyle diğer oyuncular ve knight online’nın güvenlik programı xigncode kesinlikle sizin program kullandığınızı anlayamaz. Bu sebeble programı gönül rahatlıyla kullanabilirsiniz..

Combo Kullanımı

Programda 3 çeşit combo vardır. RR-SR-WR. Combolar için herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Sadece hangi comboyu istiyorsanız işaretleyin.Boşluk tuşu ile istediğiniz an başlatın veya kapatın.

Öneri:Programdan minör pot ve comboyu ayarlayın. Örneğin czde birine atak yapmak isteidğinizde başlatın. Sizden en fazla 10 metre kaçabilir. Programın kullanımına alışırsanız cz’de çok fazla np kazanırsınız ve ölüp np kaybetme riskiniz çok çok azdır.

Pedal Programı İndir

Macro pedal programı işletim sistemine göre çalışmaktadır bu yüzden işletim sisteminize uygun olanı indiriniz
LİNKK : http://www.dosya.tc/server31/Tq3tMS/Knig...p.exe.html
2035 USKO PEDAL MİNOR VİRÜSSÜZZ 2035 USKO PEDAL MİNOR VİRÜSSÜZZ Reviewed by Metin Bedir on 18:39:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.