ÇILGIN DERSANE KURDELA YEŞİM (DUYGU ÇETİNKAYA) KİMDİR - DUYGU ÇETİNKAYA KİMDİR KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

Sinema filmi olarak yayınlanan ve 3 film şeklinde izleyici ile buluşan Çılgın Dersane filmi sinemada en çok izlenen filmler arasında da yer almıştır. İzleyici tarafından büyük beğeni kazanan ve 3 ayrı film olarak vizyona gelen Çılgın Dershane şimdide dizi olarak ekranlarda olacak.

Yaz boyunca ekranlarda olması planlanan dizinin konusu kadar oyuncuları da oldukça dikkat çekmektedir. Çılgın Dersane Üniversitede dizisi oyuncuları arasında bulunan Duygu Çetinkaya dizinin favori isimlerinden birisi olmaya başladı. Survivor dan tanıdığımız Duygu Çetinkaya Çılgın Dersane dizisinde Yeşim karakteri olan Kurdela isimli oyuncuyu canlandıracak.

Sizlere bu yazımızda Çılgın Dersane dizisi Kurdela kim, Çılgın Dersane dizisi yeşim kim, Çılgın Dersane dizisi kurdela yeşim kaç yaşında ve Duygu Çetinkaya kimdir, kaç yaşındadır boyu kilosu kaçtır gibi merak edilen soruların cevaplarını paylaşacağız.

Çılgın Dersane dizisinde Kurdela'yı canlandıran oyuncuyu Survivor yarışmasından tanıdığımız oyuncu ve sunucu Duygu Çetinkaya canlandırıyor. Oyuncu Kurdela gibi kendine çok zıt olan bir karakteri canlandırıyor. 
Dizide Kurdela sürekli seksi kız olma çabasında olan biridir. 

Duygu Çetinkaya Kimdir

 
Duygu Çetinkaya 13.01.1986 Denizli doğumlu oyuncudur. İktisadi İdari Bilimler Fakültesini bitirmiştir. Oyunculuk kariyerine 2004 yılında Plajda Kız Tavlama Klavuzu'nda Melisa karakteri ile adım atmıştır. 
Daha sonrasında sunuculuk yapan güzel oyuncu bir çok dizi ve filmlerde rol almıştır. 2005 yılında Silikon vadisi programını sunmuş, 2006 yılında Çılgın dersane filminde Kurdela'yı canlandırmış, aynı yıl Cumhur cemaat dizisinde Bahar'ı oynamıştır. 2008 yılında Binbir gece dizisinde Sezen İncioğlu, aynı yıl Nekrüt filminde 1025 karakterini canlandırmıştır. 
Dördüncü aranıyor programında sunuculuk görevini üstlenmiştir. Sonraki yıllarda oyunculuk kariyerine Ya sonra filminde Deniz karakteri ile devam etmiş ve Seni bana yazmışlar, Firar dizilerinde rol almıştır. 2013 yılında Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor ünlüler gönülller yarışmasına katılmış ve 10 hafta boyunca adada kalmıştır.çılgın dersane üniversitede, çılgın dersane  oyuncuları kimler, çılgın dersane kadrosu, çılgın dersane oyuncu isimleri, çılgın dersane kurdela kim, çılgın dersane kurdela yeşim kimdir, çılgın dersane yeşim, çılgın dersane kurdela gerçekte kimdir, çılgın dersane kurdela kaç yaşında, çılgın dersane yeşim kurdela kim, çılgın dersane dizisi, duygu çetinkaya, çılgın dersane kurdela resimleri, çılgın dersane kurdela yeşim seksi resimler, duygu çetinkaya kimdir, duygu çetinkaya kaç yaşında, duygu çetinkaya nereli, duygu çetinkaya boyu kilosu kaç, duygu çetinkaya yaşı, duygu çetinkaya facebook adresi, duygu çetinkaya twitter adresi, duygu çetinkaya resimleri, duygu çetinkaya foto galeri, duygu çetinkaya hakkında bilgi, duygu çetinkaya biyografi, duygu çetinkaya özel resimleri
ÇILGIN DERSANE KURDELA YEŞİM (DUYGU ÇETİNKAYA) KİMDİR - DUYGU ÇETİNKAYA KİMDİR KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ ÇILGIN DERSANE KURDELA YEŞİM (DUYGU ÇETİNKAYA) KİMDİR - DUYGU ÇETİNKAYA KİMDİR KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ Reviewed by Metin Bedir on 13:47:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.