30 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Astroloji: 30.07.2014 Astrolog Nuray Sayarı,Rezzan Kiraz Gibi Tanınmış Astrologların Burç Yorumları,30.07.2014 Çarşamba


Sevgili Koç,
Düşüncelerinizdeki değişim sizi bir hayli zorluyor. Rahat olamıyorsunuz. Zihninizin sürekli meşgul olması ve herşeyden çok çabuk etkilenmeniz, ruh sağlığınız açısından da pek iyi olmayacak. Çok derin düşünüyor, fakat uygulama yaparak deşarj olamıyorsunuz. Bu durumdan mümkün olduğunca çabuk kurtulmalısınız. Bir bakıma derin düşünceler birçok olayı açığa çıkartabilir. Ne zamandır ortaya atamadığınız tezler üzerindeki ayrıntılar ortaya çıkacak, birçok keredir denediğiniz çalışmalar ise, sonuca yavaş yavaş gidecektir. Oysa bunları yanlız düşüncelerde bırakmayıp, hayata yansıtabilseniz, başarılı olacaksınız.
Sevgili Boğa,
Yıldızların üzerinizdeki etkileri bugün sizi her alanda mücadeleci bir yapıya sokacaktır. Haksızlığa dayanamayacak ve insanlara yardım etmek amacıyla sürekli çabalayacaksınız. Bazı olumsuz durumların da ortadan kalkması, size yükselme arzusu aşılayacaktır. İşinizde yönetimi ele geçirebilirsiniz. Çevrenizde bu kadar güçlü konumunuza rağmen, sizden çekinilecek bir hava yaratmıyorsunuz. Aksine insanlara çekici gelen bir yapınız var. Çünkü insanlara yardım etmeyi seviyor, aynı zamanda kendinize de bir pay çıkartıyorsunuz. Mükemmel denilecebilecek ilişkiler kendini gösterecektir. Yeni başlangıçlar ve kor halindeki aşkların alevlenmesi, buna güzel bir örnek olacaktır. Sağlığınız ise normal seyrinde devam ediyor.


Sevgili İkizler,
Bugün yapacağınız girişimler ve hertürlü yeni başlangıçlar, istikrarsızlığı içerecektir. Böyle bir durum ilk olarak sizi ve daha sonra yakın çevrenizi olumsuz yönde etkileyecek. Ayrıca olanaklarınızı doğru bir şekilde kullanmalı, parayı yalnızca kişisel doyumunuz için harcamamalısınız. Meslek hayatınız başta olmak üzere tüm ilişkilerinizde açıklığa yer vermeli, gizlilikten kaçınmalısınız. Aşk ve evlilik hayatınızda ise birtakım güçlüklere göğüs germeniz gerekecek. Bu durumda aslında iş size düşmüyor. Olumsuzlukları bertaraf etmek için karşınızdaki insanın harekete geçmesi gerekiyor. İkili ilişkilerinizde saflığa varacak kadar özverili bir tutum içindesiniz. Bu davranışınızı sürdürmeli, ilişkinizin sürekliliği ve gelecekle ilgili planlarınızın bozulmaması için bir kez daha alttan almayı denemelisiniz.


Sevgili Yengeç,
Olumsuz dedikoduların ön plana çıkacağı bir gün yaşayacaksınız. Daha çok etrafınızda dedikodu yapan ve ikiyüzlü davranan kimselere geç kalmadan, zamanında göstereceginiz tepkilerle, sizi seven insanlarda da size olan güven duygularını tazelemiş olacaksınız. Her ne konuda olursa olsun sezgilerinizi kullanın. Onların yardımı sayesinde olaylara başlamadan önce, sonuçtan pay almanız mümkün olacaktır. Yersiz korkular ve gereksiz kuşkular içinde olabilirsiniz. Çevrenizde süregelen olayları gereksiz yere büyütmeyin. Aslında biraz incelemede bulunursanız ve araştırmacı bir yapı içinde olursanız, çok şey kazanabilirsiniz.


Sevgili Aslan,
Bugün sizi olumlu bir şekilde destekleyen gezegenler sayesinde zihinsel yetenek gerektiren işlerde son derece iyi sonuçlar elde edeceksiniz. Ayağınız daha bir yere basacak ve isteklerinizin bilincinde olacaksınız. Mantıklı kararlar alarak yerine gelmesi gereken işlere hemen adapte oluyor ve gereksiz hareketlerde bulıınmuyorsıınıız. Yine de boşverci bir tavır içinde olmamalı ve sizin için olay sonuçlansa da, başkaları açısından bir kez daha düşünmelisiniz. Bu konuda önsezilerinizin yardımını da göreceksiniz. Bütün bu olumluluklara rağmen gene de tetikte olmanız gerekli. Bazı ufak tefek aksiliklere ya da kazalara maruz kalabilirsiniz. Dikkat ve zamanında alınan önlemler, olası hasarları asgari seviyeye indirecektir. Aşk hayatınız bugün için biraz olumsuz görünüyor.


Sevgili Başak,
Her konuda baskı altında bulunmak ve düşünce yapısı olarak duygularınızı ön plana almak, sizi sıkıntılı olayların içine itecektir. Bu durumu engelleyebilmeniz içinse, mantıklı olmalı ve artık çevrenizdeki bazı kişilere hayır demesini bilmelisiniz. Sorumluluk almaya ve çok çalışmaya yetecek kadar enerjiniz var. Eğer kafanızda kesinleşmiş bir düşünceniz yoksa, harekete geçmemek için direnmelisiniz. Çünkü yoğun enerjinizi yanlış değerlendirmeniz, sizi huzursuz bir yapıya sokacaktır. Soğuk görünüşünüz altında aslında hiç de sert olmayan bir kalp taşıyorsunuz. Gerektiğinde hemen yardıma koşan ve arkadaşlarınıza derinden bağlı bir insansınız.


Sevgili Terazi 
Meslek hayatınızda çalışmalarınız esnasında fikirlerinizin hemen dikkate alınmaması sizi sinirlendirebilir. Oysa her düşünceniz kabul edilir diye bir kural yok. Fikirleriniz sizin için çok önemli olabilir, ama başkaları sizinle aynı fikirleri paylaşmayabilir. Duygusal hayatınızdaysa bugün güzel, unutulmaz olaylar yaşayabilirsiniz. Katıksız, saf sevginin muhteşem gücünü yakından tanıyacaksınız. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Bazı olumsuzlukların sinirlerinizi fazla yıpratmasına izin vermemelisiniz. Anlamsız bir bitkinlik, karışıklık ve düzensizlik söz konusu olabilir. Kendinizi sıkmamalı ve özellikle içinizdeki sıkıntıların bazı rahatsızlıklara yol açmasına izin vermemelisiniz.


Sevgili Akrep,
Gezegenlerin olumsuz etkileri nedeniyle, ne kadar çaba sarf ederseniz edin, işlerinizde bazı aksamalar baş gösterecektir. Bazı sıkıntılı durumlar yaşasanız da, geriye çekilmek yerine, olumsuzlukların sizi kamçılamasını sağlayın. En azından birşeyler öğrenmeye çalışın. Konuları dolaysız yaklaşımlarla, ayrıntılarıyla birlikte ele almaya çalışın. Ancak o zaman hangi boyutların içinde olduğunuzu görebilirsiniz. Aşk ve evlilik hayatınızda ise sevgi ilişkileriniz net bir düzlem içinde ilerleyecek. Yanlız karşınızdaki kişi ona açık olmadığınız zamanlarda sizden şikayetçi olabilir. Bu da belki içinizden dışarıya atamadığınız sıkıntılardan kaynaklanıyordur.


Sevgili Yay
Bazı olayların iyi yönde ilerlemesi, sizi, bu her zaman için iyi olacaktır, gibi düşüncelere sevk etmesin. Çabalarınız sayesinde gelişecek olaylar, boşverirseniz, tersine dönecektir. Elinizdeki maddi varlıkları doğru bir şekilde kullanmalısınız. Güzel şeyler elde etmek istiyorsunuz. Sanatsal olarak enteresan gelen şeyler sizi çekecek. Bütçeniniz üzerinde harcamalar yapmanız, sizi maddi açıdan bir hayli zorlayacaktır. Yıldızların üzerinizdeki etkileri nedeniyle yapacağınız alışverişlerden memnun kalmayacak, size verilen sözler yerine gelmeyecektir. Ayrıca her türlü anlaşma ve sözleşmelerden uzak durmalı evrak tanziminde dikkatli olmalısınız.


Sevgili Oğlak,
Ne zamandır istediğiniz fakat bir türlü yerine getiremediğiniz arzularınız birer birer gerçekleşmeye başlayacak. Bu gelişmeler başlayana kadar yapacağınız tek şeyse, bir kenarda durup olayları izlemek olacaktır. Yine de kendinizi fazlaca serbest bırakmamalısınız. Bir hayli dikkat göstermeniz gerekli. Öyle ki, elinizdeki herşey değerini yitiriyor ya da elinizi attığınız her iş tersine gidiyormuş gibi geliyor. Böyle olmamalı, fakat yıldızların üzerinizdeki etkilerinin getirdiği kısıtlamalar, zorluklar nedeniyle kendinizi toparlamanız biraz zor olacak. Durumların böyle olması sizi hem bedensel, hem de zihsal olarak etkiliyor. Yalnız öyle bir şey var ki, o da sizin mantığınız. İlgi alanınıza girecek olan herşeye hazırlıklı olmalı ve duru bir mantık yapısıyla birlikte sezgilerinizi de ön plana çıkarmalısınız.


Sevgili Kova,
Bugün aşk ilişkilerinize fazla zaman ayıramayacaksınız. Durağan bir ilişkiniz var. Eğer bekar bir kimseyseniz yıldızlar sizi olumsuz olarak etkileyecek. Randevularınızdaki aksaklıklar, ikili ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyecek ve yeni bir ilişkinin başlangıcını köreltecektir. Sağlığınız ise normal olarak kendini gösteriyor. Fakat iş hayatınız ve sizi yakından ilgilendiren konulardaki olumsuzluklar ruhsal sağlığınızı iyi yönde etkilemiyor. Özellikle ikili ilişkilerinizin uzun süre bozuk gitmesi, psikolojik açıdan bazı rahatsızlıkları göğüslemenizi gerektirecektir. Kendinizi ortaya koyuş şekliniz, mantıklı olacak ve bir nedene dayanacaktır. Yani sebep sonuç ilişkisini sürekli gündemde tutacaksınız.


Sevgili Balık,
Dış etkenler yüzünden değişen ruhsal sağlığınız ve bunun getirdiği psikolojik baskılar ortaya çıkabilir. Ayrıca gizlilik ve kapalı yerlerde bulunma isteği kamçılayacaktır. Düşünce ve davranışlarınızda ise, geçmişteki koşullardan bir hayli etkileneceksiniz. Planladığınız işlerden başkalarına pek bahsetmeyecek, düşüncelerinizi açığa çıkartmayacaksınız. Aşk konusunda daha çok gizliliğe önem vermeniz, bu konudaki işlerinizi de başarıyla yürütmenizi sağlayacaktır. Zaten sevginizi göstermekte aceleci bir yapıdasınız. Tabii ki bu gizlilik az da olsa sizi yavaşlatacaktır. Bu arada yoğun bir enerjiye sahipsiniz. Bunu bir düzene sokmakta gecikmeyin. Fiziksel gücünüzü olumlu bir şekilde yönlendirirseniz, ilgilendiğiniz her konuda doyum sağlayabileceksiniz.
30 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları 30 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Reviewed by Metin Bedir on 19:17:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.