İnternet Gerektirmeyen Sesli + Görüntülü Navigasyon Uygulaması

Adresleri kolayca bulmanızı sağlayacak harika bir navigasyon uygulaması.
- Android platformu için yapımı en başarılı navigasyon uygulamalarından biri olan bu uygulama sayesinde aradığınız adresleri kolayca bulabileceksiniz.
- Ödüllü uygulama olan bu süper navigasyon uygulaması 250'den fazla Android cihazda sorunsuz çalı an ve internet gerektirmeden rota planlaması yapabileceğiniz harika bir navigasyon uygulamasıdır.
- Gitmek istedi iniz yerin adresini uygulamaya tanımlayarak en kısa mesafeyi belirleyebilir; uygulamanın görsel ve sesli yönlendirmeleri sayesinde hedef noktaya kolaylıkla varabilirsiniz. Güzergah üzerinde yer alan işletmeleri keşfedebileceğiniz bu uygulama, yolculuklarınızın vazgeçilmez navigasyon uygulaması olacak!
NOT: Uygulamayı yükledikten sonra 1 defaya mahsus olmak üzere Türkiye haritasını indirmelisiniz.
Uygulama Özellikleri:
- İnternet bağlantısı gerektirmiyor. - Güçlü rota planlama. - Alternatif yol hesaplama. - Araç ve yaya modu. - Yerel işletmeler. - Sesli Yönlendirme - Resimli YönlendirmeUygulamayi Yuklesikten Sonra TR haritasini 1 Kez mahsus Yuklemelosiniz HARITA boyutu yaklasik 193 MB. Veridgim Uygulama 26 MB

Şifre: www.facebook.com/tr1.Computer


İnternet Gerektirmeyen Sesli + Görüntülü Navigasyon Uygulaması İnternet Gerektirmeyen Sesli + Görüntülü Navigasyon Uygulaması Reviewed by Metin Bedir on 12:12:00 Rating: 5

1 yorum:

  1. uygulamayı yükledim ama açınca hata723 diyo play storedrn satın alıp almadıgınızı kontrol edin diyor

    YanıtlaSil

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.