The Hateful Eight’in İlk Posteri Yayımlandı

The Hateful Eight’in İlk Posteri Yayımlandı

Geçtiğimiz yıl Gawker aracılığıyla sızdırılan senaryosu nedeniyle iptal edileceği açıklanan sekizinci Quentin Tarantino filmi The Hateful Eight, Comic-Con 2014′te yapılan açıklamalarla yeniden aktif bir proje haline gelmişti.
2015 yılına kadar çekimleri bitireceğini açıklayan Quentin Tarantino, daha filmin ön prodüksiyon çalışmaları devam ederken ilk poster ile karşımıza çıktı.
Posterde filmin 2015 yılında vizyona gireceği ve 70MM Super CinemaScope ile çekileceği gibi bilgiler dışında herhangi bir ipucu dahi bulunmuyor. Fakat zaten filmin konusu, Gawker’ın ortaya çıkardığı senaryo sayesinde herkes tarafından öğrenilmiş durumda. Hatta oyuncuların da belirlendiği biliniyor.
Yapımda Kurt Russell, Bruce Dern, Samuel L. Jackson, Michael Madsen ve Walton Goggins gibi isimlerin yer alacağı kesinleşmiş durumdayken, bu isimlere yeni eklemeler yapılacağı da kesin. Zaten listede bir tane bile kadın oyuncu olmamasından bu durumu anlayabilirsiniz diye düşünüyoruz. Tabii Reservoir Dogs tadında bir film çekilecekse (ki Western türünde olacağını düşünürsek bu biraz imkansız gibi duruyor) kadın oyuncu ile karşılaşmama ihtimali de bulunuyor.
Sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri yayımlanan ilk poster ile başbaşa bırakalım. Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğimizi de hatırlatalım.
hateful-poster
The Hateful Eight’in İlk Posteri Yayımlandı The Hateful Eight’in İlk Posteri Yayımlandı Reviewed by Metin Bedir on 21:54:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.