2 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Astroloji: 02.08.2014 Astrolog Nuray Sayarı,Rezzan Kiraz Gibi Tanınmış Astrologların Burç Yorumları,02.08.2014 Cumartesi

Sevgili Koç, 

Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Etrafınızdan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi yaptığınız işe aksettirebiliyorsunuz. Başlattığınız özverili çalışmaların yarım kalmasını istemiyorsanız, çevrenizi olduğu gibi kabul etmelisiniz. Ayaklarınızla ilgili problemlere dikkat edin. 

Sevgili Boğa, 

Sorumluluklarınızın farkında oluşunuz, sizi güçlendirirken, içsel baskı duymanıza da neden oluyor. Bugün, görev bilinciyle hareket ediyor ve yoğun bir tempo içinde çalışıyorsunuz.. Gün içinde kısa molalar vererek, dinlenmeyi ihmal etmeyin. Taviz vermeyen yapınızın size sağlayacağı olanakları sizde fark edeceksiniz. 

Sevgili İkizler, 

Duygularınız gittikçe derinlik kazanmaya başlıyor. Bugün, sevdiğiniz kişinin size olan davranışlarından kuşku duyabilirsiniz. İsteklerinizi baskı altında tutuyor, kıskançlık duygularınızı gizliyorsunuz. İlişkilerinizi gözden geçirmeli ve kafanızdaki düşüncelerinizin.netlik kazanmasına izin vermelisiniz.Bugün her şeyi sorgulayacaksınız. 

Sevgili Yengeç, 

Maddi kaygılarınızın gündemde olacağı bir gün. Masraflarınızdaki artışların nedeni biraz da kendi hatanız. Bugün alış veriş yaparken, bütçenizi aşabilirsiniz.Sevdiğiniz kişinin üzerinizdeki baskısı sizi rahatsız edebilir. Düşüncelerinizi karşı tarafa sivri bir dil kullanarak söylemeniz, istenmeyen tatsız olaylara neden olabiliyor. 

Sevgili Aslan, 

Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Ay, burcunuzda ilerlerken, bir çok aktivitelerin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuzu sayesinde, bir çok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz. 

Sevgili Başak, 

Yaptığınız işin karşılığını almak, ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin, en az sizin kadar özverili çalışmasını istiyorsunuz. Maddesel menfaatlerinizi korumak zorundasınız ve bugün egolarınızı ön plana çıkaracaksınız. Öfkeli davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. 

Sevgili Terazi 

Sosyal ilişkilerinizde sizden beklenenleri gözünüzde fazla büyütüyor ve olmayan sorunlar yaratıyorsunuz. Bugün, partnerinizi yanlış algılamanız mümkün. Onun sizin için iyi niyetli yaklaşımlarını farklı değerlendirebilirsiniz. Duygusal davranmanızı engelleyen çevresel koşullarını yargılamaktan vazgeçmelisiniz. 

Sevgili Akrep, 

İyi bir performans sergiliyor ve arkadaşlarınızın takdirini alıyorsunuz.Karşıt burcunuza geçen Güneş; enerjinizi arttırırken, yönetici gezegeniniz Mars , çevre ilişkilerinizde tartışılmaz bir üstünlük sağlıyor ve gerçekleştirmeye çalıştığınız konuda taşların yerine oturduğunu hissediyorsunuz. Hareket gerektiren bir gündesiniz. 

Sevgili Yay 

Çevresel koşullarınızı olumlu değerlendirmek için uygun bir gün. Yenilikler için destek almak zorunda değilsiniz. Mükemmel bir tekniğiniz var. Yaşama geçirme konusunda zorluk çekmeyeceğinizi bilmenize rağmen, motivasyon konusunda yakın çevre desteğine ihtiyacınız olabilir. Çevrenize üstünlüğünüzü ispat edeceksiniz. 

Sevgili Oğlak, 

Bilinçli karar vermek için beklemeyi tercih ediyorsunuz. Öz değeri olan duygulardan yana olmanız çoğu kez yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Satürn’den , olumlu etkiler alıyor ve girişimci yönlerinizi ortaya koyabilecek çalışmalar içinde bulunmayı arzuluyorsunuz.. Ayaklarınızla ilgili yaşadığınız problemler canınızı sıkabilir. 

Sevgili Kova, 

Yaptığınız planları gözden geçirmeden yaşama uygulamayın. Özellikle size verilen sözlerin yerine getirilmesi konusunda tereddütlerinizde haklı çıkmak istemiyorsanız, araştırmanızı biraz daha derinleştirmelisiniz. Seçimleriniz yaparken, sorumluluk duygunuzu ortaya çıkaran ve kendiniz üzen davranışları benimsiyorsunuz. 

Sevgili Balık, 


Yaşamı kendi kuralları içinde yargılıyorsunuz. Bugün, kişiliğinizin güçlü yönlerini kullanma konusunda ketum davranacaksınız. Dostlarınızla görüşeceğiniz konularla ilgili ortak karar alma konusunda zorlanabilirsiniz. Sizi ikna etmek için çaba sarf etmeleri gerekebilir. Partnerinizin size vereceği desteği de unutmamalısınız. 
2 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları 2 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Reviewed by Metin Bedir on 13:33:00 Rating: 5

1 yorum:

 1. '' Benimle evlenir misin :))

  ♑ Oğlak: Kolay Kolay kimseyle evlenmeyi düşünmez bir
  Oğlak ama kendine inandırmayı beceren biri
  olursa evlenince Mutluluk manyağı eder...

  ♏ Akrep;evlenince Eşine Yan bakanın Saçını
  Yolar bir Akrep eline verir.

  ♎ Terazi: evlenince Evliliğine nasıl giderse gitsin
  kimseye laf söyletmez bir Terazi.

  ♌ Aslan; evlenince daha çok bağlanır bir Aslan.
  Evlilik onun Aşkını güçlendirir.

  ♍ Başak; Evlenince Başağın evliliğinde Aşk şarttır!
  Evlenmiş olmak için evlenmez bir Başak.
  Pişman olmaktansa hiç evlenmemeyi tercih
  eder!

  ♋ Yengeç; evlenince bir Yengeç ilk iş sadece
  kendine ait bir ayakkabı dolabı yaptırır en
  güzelinden.

  ♊ İkizler: Esas eğlence bir ikizler insanıyla
  evlenince başlar.

  ♉ Boğa: Evlenmeden önce neyse bir Boğa.
  evlenince de aynı insandır.

  ♈ Koç; evlenince En çok aşkın bitmesinden
  korkar bir Koç.

  ♒ Kova: evlenince herşeyden önce Evde huzur
  ister bir Kova.

  ♐ Yay Burcu; Astrolojide Özgürlüğüne aşırı düşkün
  oldugu için ''Bekarlar Burcu'' denir, evlenseler
  dahi kısıtlamalara gelemez Yay.

  ♓Balık; Vakit geçireceğine değil Ömür
  geçireceğine inandığı insanla evlenir bir Balık

  YanıtlaSil

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.