Athena Fanta Hadise Samsun Konseri 2014

Hadise Samsun Konseri 23 Ağustos Cumartesi günü olacaktır. Hadise Samsun Konseri’nde Samsunluları coşturmaya geliyor. Fanta ile Konsere Gelen Hadise ve Athena Grubu Samsunluları doyasıya eğlendirecek. Athena Samsun Konseri Fanta sponsorluğunda olacak.

Hadise Samsun Konseri 23 Ağustos Cumartesi günü olacaktır. Hadise Samsun Konseri’nde Samsunluları coşturmaya geliyor. Fanta ile Konsere Gelen Hadise ve Athena Grubu Samsunluları doyasıya eğlendirecek. Athena Samsun Konseri Fanta sponsorluğunda olacak.
Samsun Fanta gençlik Festivali nerede olacak? Fanta 23 Ağustos cumartesi günü Samsun’da Samsunluları eğlenceye doyuracak. Samsun Fanta konserleri her yıl batı parkta gerçekleşiyordu. Bu yılda Fanta Konseri Samsun’da Batıpark’ta gerçekleşmesi bekleniyor. 2014 Fanta Gençlik festivali rotaları nihayet belli oldu. Fanta Gençlik Festivali Samsun konseri ile devam ediyor. 2014 Fanta Gençlik Festivali Samsun hakkındaki tüm detaylar bu haberimizde olacak. İşte Merakla beklenen Fanta Gençlik Festivali Samsun konseri 2014 detayları..
Fanta Gençlik Festivali Samsun Konseri 23 Ağustos 2014 Cumartesi Akşamı Batıpark’ta Gerçekleşecektir…
FESTİVALDE NELER YAPABİLİRİM?
Fanta Gençlik Festivali gittiği şehire hem gündüz hemde gece için eğlence götürür.Festival kapılarını 16:00′da açar ve akşam başlayacak konserlere kadar katılımcıların arkadaşlarıyla keyifli zaman geçirebileceği aktivitelerle devam eder.
Kendisine güvenenler karaoke sahnesine çıkar, macera arayanlar süper jumber ile havalara zıplar, çok yaratıcıyım diyenler kendi Festival T-shirt’ünü tasarlar, daha sakin bir şeyler olsun diyenler minderlere yayılır Fanta’sını yudumlar…
KİMLER VAR?
Bu yıl Hadise ve Athena Fanta Gençlik festivali ile şehrinde olacak…
-NASIL BİLET ALIRIM?
Fanta kapaklarındaki ve açma halkalarındaki puanları topla her 10 puan için Fanta Gençlik Festivaline 1 bilet kazan!
Biletler Migros , Tansaş ,tüm anlaşmalı satış noktaları ve festival kapısında!
* Fanta Kapak Puanları :
-500ml ve 330ml = 3 Puan
-2.5lt ,2lt ,1.5lt ,1lt = 1 puan
-SIKÇA SORULAN SORULAR
*Puan toplayamadım, festivale katılamayacak mıyım?
10 puan toplayamadım diye üzülme, festival günü kapıdan alacağın Fanta’lar karşılığında biletini alabilirsin.
*10 puan topladım ama biletimi alamadım, şimdi ne yapacağım?
10 puanlık Fanta açma halkası ve kapaklarını koy cebine, gel festivale. Festival günü saat 16:00’dan sonra festival kapısında puanlarını verip biletini alabileceğin özel bir stand bulunacak.
*Festival kapısından bilet alabilir miyim?
Evet. Festival günü, festival kapısında saat 16:00’dan sonra açılcak özel standdan alacağın Fanta’lar karşılığında biletini alabilirsin.
Athena Fanta Hadise Samsun Konseri 2014 Athena Fanta Hadise Samsun Konseri 2014 Reviewed by Metin Bedir on 18:04:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.