Pangu ile ios 7.1.2 JailBreak Nasıl Kurulur?

Apple developerlarının son ios güncellemelerinden sonra Evasi0n7 jailbreak iphone kullanıcıları için kalkmıştı.Pangu ise bu olaya el atarak ios 7.1.1 ve ios 7.1.2 için jailbreak uygulamasını geliştirdi.Bunu yaparkende Jailbreak tamamen türkçeleştirildikten sonra karşımıza gelmiş bulunmaktadır.Şimdi bunu nasıl kuracağımızı resimli bir şekilde anlatacağız.
Ios 7.1.2 JailBreak İndir
Aşağıda indirme dosyalarımız vardır.İşletim sisteminize göre indirebilirsiniz.
os x Pangu ile ios 7.1.2 JailBreak Nasıl Kurulur?   windows Pangu ile ios 7.1.2 JailBreak Nasıl Kurulur?

Not: Bu işlemlerden önce size tavsiyemiz cihazı temiz bir restore etmeniz ve işlemlere başlamadan önce cihazınızdaki parolaları kaldırmanız yönündedir. Yükleme işlemlerinde oluşacak aksaklık ve sorunlardan sitemiz mesulliyet kabul etmez.
Ios 7.1.2 JailBreak Nasıl Kurulur?
1. Uygulama Çince olduğu için Windows bilgisayarlarımızda resimlerdeki gibi soru işaretleri çıkabilir. Bu bir sorun oluşturmaz. Resimde gösterdiğimiz jailbreak butonuna tıklayarak jailbreak işlemlerine başlayabilirsiniz. Uygulama 25PP yapımcılarının olduğu için jailbreak’in yanında 25pp uygulamasını yükleme seçeneği de mevcut. Bunun için resimde gösterilen tik işaretini seçmeniz yeterli.2.Bir süre sonra uygulama aşağıdaki resimdeki gibi bir uyarı verecektir. Bu uyarıyı verdiğinde Ayarlar>Genel>Tarih ve Saat yolunu izleyip Otomatik Ayarla seçeneğini kapatın. Sonrasında tarihi 2 Haziran 2014′e ayarlayıp kaydedin. Uygulama işlemlerine devam edecektir.2 Pangu ile ios 7.1.2 JailBreak Nasıl Kurulur?
3. Bir süre sonra cihazınızın ekranında pangu ikonu belirecektir. Bu uygulamayı cihazınızda açın ve beklemeye başlayın. Bilgisayarınızdaki uygulama işlemleri yapmaya devam edecektir.
3 Pangu ile ios 7.1.2 JailBreak Nasıl Kurulur?

4. Bu işlemler esnasında telefonunuz birkaç kez yeniden başlatılabilir.Korkacak birşey yok buraya kadar geldiyseniz herşey yolunda demektir.
4 Pangu ile ios 7.1.2 JailBreak Nasıl Kurulur?

5. Son yeniden başlatma işleminden sonra cihazımız açılırken aşağıdaki resimlerde bulunan görüntülerle karşılaşacaksınız. Jailbreak işlemi tamamlandığında cihazınız normal olarak açılacaktır.
5 Pangu ile ios 7.1.2 JailBreak Nasıl Kurulur?
6 Pangu ile ios 7.1.2 JailBreak Nasıl Kurulur?
6. Son olarak her jailbreakin vazgeçilmezi olarak cydia’yı açtığımızda aşağıdaki ekranla karşılaşacağız. Dosya sistemi hazırlandığında cihazımız bir kez respring atacak.
7 Pangu ile ios 7.1.2 JailBreak Nasıl Kurulur?
7.Ve jailbreak kurlumunu başarıyla tamamlamış bulunmaktayız.
8 Pangu ile ios 7.1.2 JailBreak Nasıl Kurulur?

Yazıyı okudugunuz için teşekkürler arkadaşlar, resimler alıntıdır.
Bir sonraki yazıda görüşmek üzere cya.
Pangu ile ios 7.1.2 JailBreak Nasıl Kurulur? Pangu ile ios 7.1.2 JailBreak Nasıl Kurulur? Reviewed by Metin Bedir on 15:20:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.