08 Eylül 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Astroloji: 08.09.2014 Astrolog Nuray Sayarı,Rezzan Kiraz,Susan Miller Gibi Tanınmış Astrologların Burç Yorumları,08.09.2014 Pazartesi
Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar: (21 Mart - 19 Nisan) 
Eşiniz veya sevdiğiniz kişiyle birlikte güzel bir pazar günü geçirebilirsiniz. Eğer yalnızsanız, yine de tek başınıza plan yapmamalısınız. Kapınızı çalan olursa beraber plan yapmanız gerekebilir. Karşınızdakilerin isteklerine değer verir, duygusal bağlantı kurarsanız çekişme yerine sinerji yaratırsınız. 

Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar: (20 Nisan - 20 Mayıs) 
Herkes tatil yapsa bile siz çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Detay gerektiren konulara yoğunlaşmanız ve düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Pratik olun ama aceleci davranmayın. Kendinizi yormamanızı ve sağlığınızı dikkate almanızı öneririm. Size yardım edecek kişilerle kontak kurarsanız karlı çıkarsınız. 

İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar: (21 Mayıs - 20 Haziran) 
Bugün hayatın keyifli alanlarıyla ilgilenmeniz mümkün. Sanatsal gösterilere katılabilir, sinema ya da tiyatroya gidebilirsiniz. Kendinize boş zaman yaratıp hobilerinizle ilgilenmeniz de mümkün. Etrafınızdaki çocuklarla beraber olmak için de oldukça güzel bir gündesiniz. 

Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar: (21 Haziran - 22 Temmuz) 
Bu tatil gününü evinize ve büyüklerinize ayırarak geçirmek size iyi gelecek. Hem dinlenecek hem de sorumluluklarınızı yerine getirmekten mutlu olacaksınız. Evde yapılması gereken işler varsa onları da ihmal etmemenizi tavsiye ederim. Ancak tez canlı hareket etmeniz etraftakileri kızdırabilir. 

Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar: (23 Temmuz - 22 Ağustos) 
Yakın çevrenizdeki hareketlilik sizi de etkileyecek. Kardeşlerinizle bağlantıya geçebilir, komşularınızı ziyaret edebilirsiz. Yapacağınız kısa yolculuklar keyfinizi yerine getirecek. Yeni şeyler öğrenmek, yeni bilgiler almak da isteyebilirsiniz. Güzel bir dergi ya da kitap hayatınızı renklendirebilir. 

Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar: (23 Ağustos - 22 Eylül) 
Olur da tatili fırsat bilip alışveriş merkezlerine giderseniz, harcamalarınızı kontrol etmenizi tavsiye ederim. Önceden yapacağınız listeyle bütçenizi gözden geçirmek en iyisi olacak. Birden karar alıp yapacağınız harcamalarda zararlı çıkabilirsiniz. Mümkün olduğu kadar gelir giderlerinizi kontrol etmelisiniz. 

Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar: (23 Eylül - 22 Ekim) 
Gün boyunca hareketli olacaksınız. İstediğiniz şeyleri yapabilmekten ve kendinizi ortaya koymaktan dolayı mutlu hissedeceksiniz. Doğal olarak ön plana çıkmanız ve cesur davranmanız da mümkün. Ancak karşınızdakileri de unutmamalısınız. Kişisel bakım, hijyen ya da sağlık gibi konulara yönelmenizde fayda var. 

Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar: (23 Ekim - 21 Kasım) 
Tatil gününü mümkünse inzivada kalarak, kendinizi dinleyerek geçirmelisiniz. Sizi üzen ve keyfinizi kaçıran olaylara karşı tahammüllü olmalısınız. Kontrol edemeyeceğiniz şeyleri akışına bırakmanızı tavsiye ederim. Öfkenizi boşaltmak için meditasyon, namaz, ibadet gibi alanlara yönelmeniz iyi gelecek. 

Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar: (22 Kasım - 20 Aralık) 
Pazar gününü sosyalleşmekten yana kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek beraber vakit geçirebilirsiniz. Birlikte olmaktan keyif alacak, duygularınızı kolaylıkla ortaya koyacaksınız. Gelecek günler için de plan yapmayı ihmal etmemenizi ve ajandanızı gözden geçirmenizi öneririm. 

Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar: (21 Aralık - 19 Ocak) 
Herkes tatil yapsa bile siz ön planda olacaksınız. Hem işle ilgili hem de toplumsal tanınırlığınızı artıracak olaylar gündeme gelebilir. Her an her yere uygun bir halde olmalı, tek başına tatil moduna girmemelisiniz. Önem verdiğiniz kişilerle yakın olabileceğiniz için fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. 

Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar: (20 Ocak - 18 Şubat) 
Pazar gününü fırsat bilip yeni yerlere gidebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve farklı kültürleri tanıyabilirsiniz. Uluslararası konular da gündeme gelebilir. Hayatın daha iyimser, heyecanlı ve girişken yönlerini yaşayacaksınız. Kendinizi geliştirmeye ve daha felsefi düşünmeye çalışmanızı öneririm. 

Balık burcu ve yükseleni Balık olanlar:(19 Şubat - 20 Mart) 
Pazar gününü eşinizle baş başa kalarak, romantik bir şekilde geçirebilirsiniz. Onun duygusal ihtiyaçlarına önem vermeniz gerekiyor, unutmayın. Birlikteliğinizin tadını çıkarmaya çalışın. Ancak karşınızdaki insanın sınırlarını ihlal etmemeli, onun mahremine değer vermelisiniz.8 eylül 2014 Günlük Burç Yorumları, 08 09 2014 burçlar, 8 eylül 2014 akrep burcu yorumu, 8 eylül 2014 aslan burcu yorumu,8 eylül 2014 balık burcu yorumu, 8 eylül 2014 başak burcu yorumu,8 eylül 2014 boğa burcu yorumu,8 eylül 2014 ikizler burcu yorumu, 8 eylül 2014 koç burcu yorumu,8 eylül 2014 kova burcu yorumu, 8 eylül 2014 oğlak burcu yorumu,8 eylül 2014 terazi burcu yorumu, 8 eylül 2014 yay burcu yorumu, 8 eylül 2014 yengeç burcu yorumu, 2014 eylül ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 eylül günlük burç yorumları,8 eylül burç yorumları, 8 eylül 2014 Pazartesi burç yorumları
08 Eylül 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları 08 Eylül 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Reviewed by Metin Bedir on 17:26:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.