7 Eylül 2014 Pazar

Andy Garcia Kimdir? – Kurtlar Vadisi


Andrés Arturo García Menéndez, sahne adıyla Andy García, Küba doğumlu ABD’li aktör. Francis Ford Coppola’nın Baba 3 (The Godfather 3) filmindeki Vincent Corleone rolüyle hatırlanmaktadır.

1956 yılında Küba’nın başkenti Havana’da dünyaya geldi. Ailesiyle 1961’de ABD’ye göç etti. Yapışık ikiz olarak dünyaya geldi, kardeşi tenis topu büyüklüğündeydi ve cerrahi bir müdahale ile ayrıldılar, bu omuzunda bir yaranın oluşmasına sebep olmuştu. ABD’ye ilk geldiklerinde kötü işlerde çalışmak zorunda kalmıştı. 1995 yılında Empire dergisinin yaptığı “Film Tarihinin En Seksi 100 Yıldızı” listesine 65. sırada yer aldı. 2005 yılında Kurtlar Vadisi dizisinin bir bölümünde Amon rolüyle Türk izleyicilerin karşısına çıktı.
Andy Garcia kimdir, Andy Garcia Kurtlar Vadisi ne zaman, Andy Garcia yeni dizisi, Andy Garcia yeni filmi, kerem bursin Kurtlar Vadisi dizisi, kerem bursin resimleri, Kurtlar Vadisi Andy Garcia, Kurtlar Vadisi Andy Garcia kimdir, Kurtlar Vadisi Andy Garcia resimleri, Kurtlar Vadisi Andy Garcia rolü, Kurtlar Vadisi Andy Garciain rolü nedir, Kurtlar Vadisi dizisi ne zaman, Kurtlar Vadisi dizisinde Andy Garcia, Kurtlar Vadisi dizisinde Andy Garcia rolü nedir, Kurtlar Vadisi kimdir, Kurtlar Vadisi ne zaman

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder