Kurtlar Vadisi 231.Bölüm Fragmanı 25 Eylül Perşembe

Kurtlar Vadisi 231.Bölüm Fragmanı Özeti 25 Eylül Perşembe Dünyayı yöneten kanlı ellerin kirli oyunlarına karşı Polat Alemdar.

Fenomen dizi “Kurtlar Vadisi Pusu”, hafızalardan silinmeyen 229. final bölümüyle, geçen sezona damgasını vurarak, aksiyon dolu 11 yılı geride bırakmıştı. Türkiye’nin en uzun soluklu dizisi olan “Kurtlar Vadisi Pusu”, 12. yılında, yeni sezona da bomba gibi başlıyor. Oyuncu kadrosundaki köklü değişiklikler ve düşmeyen temposuyla birlikte “Kurtlar Vadisi Pusu”, her sezon olduğu gibi bu sezon da milyonları ekran başına kilitleyecek.Polat Alemdar, sömürgecilere karşı yeni bir düzen, yeni bir omurga öneriyor. İlk bölümden itibaren çok konuşulacak olan Polat’ın büyük oyununu tüm dünya merak ediyor. Polat Alemdar’ın planı ne? Kuracağı gizli ekipte kimler var? Tüm bu soruların cevapları, 18 Eylül Perşembeden itibaren dizinin Kanal D’de ekrana gelecek yeni bölümlerinde yanıt bulacak.

25 Eylül 2014 Kurtlar Vadisi 231. Bölüm Fragmanı Full İzle Yeni sezonda Polat Alemdar büyük bir operasyonla, kripteksteki belgeleri ifşa ederek sömürgeci güçlerin dünyadaki dengelerini değiştirecek, büyük sırları ortaya çıkaracak. Bu durum Polat Alemdar ve Amon’un yıllar önce yaptığı anlaşmanın bozulmasına, iki gücün karşı karşıya gelmesine sebep olacak mı?Kurtlar Vadisi 231. Bölüm Fragmanı Ve Özeti Andy Garcia muhteşem performansıyla Amon’a bu sezonda tekrar hayat verecek. Polat Alemdar’ın hamlesi dünyada büyük ses getirirken, sömürgeci güçler yeni planlar içerisine girerek Polat’ı çıkmaza sokmaya çalışacaklar. Polat ise meydan okuduğu küresel güçler ve hanedanlardan ülkesini korumak için bütün dostlarıyla omuz omuza mücadele verecek. Kurtlar Vadisi Pusu, yeni sezonda hikayeye yeni karakterlerin katılımıyla farklı bir derinlik kazanacak ve tiryakilerini, kendi gününde kendi saatinde her perşembe 20:00′de Kanal D ekranlarına kilitleyecek.

 25 Eylül 2014 kurtlar vadisi 231. bölüm özeti, kurtlar vadisi 18 Eylül izle, kurtlar vadisi 231. bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi 231.Bölüm Fragmanı, Kurtlar Vadisi 231.Bölüm Fragmanı Özeti, Kurtlar Vadisi 231.Bölüm Fragmanı Özeti 25 Eylül Perşembe
Kurtlar Vadisi 231.Bölüm Fragmanı 25 Eylül Perşembe Kurtlar Vadisi 231.Bölüm Fragmanı 25 Eylül Perşembe Reviewed by Metin Bedir on 21:42:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.