REAKSİYON DİZİSİ TEKİN (İSMAİL DEMİRCİ) KİMDİR – İSMAİL DEMİRCİ KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

İsmail Demirci Kimdir?

Reaksiyon dizisinde Tekin karakterini canlandıran İsmail Demirci, 13 Kasım 1984 yılında Ankara’da doğmuştur. Şuan aktif olarak oyunculuk mesleğiyle uğraşmaktadır. Orta okul ve lise eğitimini Ankara da tamamlayan başarılı oyuncu İsmail Demirci, üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde okudu.

Bir çok televizyon dizisi ve tiyatro oyunlarında rol alan genç oyuncu, En popüler dönemini Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle yakaladı. Kurtlar Vadisinde Erkan karakteri ile adından söz ettiren yetenekli oyuncu İsmail Demirci, Mor Menekşeler, Türkan, Anneler ve Kızları adlı dizilerde de rol almıştır. Şimdilerde ise Reaksiyon dizisinde Tekin karakterini canlandırmaktadır.
Reaksiyon dizisi Tekin karakteri dizide, Uzun yıllar Güneydoğu’da özel harekat polisi olarak görev yapan Tekin, başarıları ve gözü pek bir polistir.

İsmail Demirci Rol Aldığı Diziler

– Reaksiyon
– Mor Menekşeler
– Harun
– Anneler Ve Kızları
– Sedat
– Türkan
– Kurtlar Vadisi Pusu
– Asistan Doktor

İsmail Demirci Resimleri


ismail demirci, Reaksiyon 1.bölüm, reaksiyon dizisindeki tekin kimdir, reaksiyon dizisi tekin gerçek adı ne, reaksiyon dizisi tekin hayatı, reaksiyon dizisi tekin kaç yaşında, reaksiyon dizisi tekin kim, reaksiyon dizisi tekin kimdir, reaksiyon dizisi tekin resimleri, reaksiyon dizisi tekin wikipedi, reaksiyon dizisi tekin, reaksiyon dizisi tekin biyografi, reaksiyon dizisi tekin karakteri, ismail demirci biyografi, ismail demirci boyu kilosu kaç, ismail demirci dizileri, ismail demirci foto galeri, ismail demirci kaç yaşında, ismail demirci kimdir, ismail demirci resimleri, reaksiyon dizisi yeni bölüm fragmanı
REAKSİYON DİZİSİ TEKİN (İSMAİL DEMİRCİ) KİMDİR – İSMAİL DEMİRCİ KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ REAKSİYON DİZİSİ TEKİN (İSMAİL DEMİRCİ) KİMDİR – İSMAİL DEMİRCİ KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ Reviewed by Metin Bedir on 19:16:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.