Tarih Kesinleşti Türksat 4A Geçiş Tarihi Belli Oldu Türksat 4 A Faaliyete Geçecek

Tarih Kesinleşti Türksat 4A Geçiş Tarihi Belli Oldu Türksat 4 A Faaliyete Geçecek
Bugün Türksat tan yapılan açıklama da 4a ya geçiş tarihi kesinleşti peki hangi tarihte geçiş saglanacak haberi aşagıda.
Daha önce yapılması planan geçiş, Ramazan Ayı nedeniyle ertelenmişti.Türksat’tan yapılan açıklamada, 4A uydusuna geçişin 17 Eylül’ü 18 Eylül’e bağlayan gece yarısı yapılacağını bildirildi.
11844 MHz frekansı, Dikey V-polarizasyon, 2222 Sembol Oranı, FEC 3/4 veya 11747 MHz frekansı, Yatay H-polarizasyon, 27500 Sembol Oranı ve FEC 5/6 değerleri girilerek ‘Şebeke Taraması’ yapılmalıdır. Türksat 4A haberleşme uydusu, 42° Doğu yörüngesinde (Türksat 2A ve Türksat 3A uyduları ile birlikte) hizmet vereceğinden, uydu üzerindeki yayınları izlemek için ek bir antene ihtiyaç olmadığı gibi mevcut anten ayarlarında da herhangi bir değişiklik yapılmasına gerek bulunmamaktadır. Yeni uydularıyla bölgesindeki liderliğini güçlendiren Türksat, 42° yörüngesinde kullanıcılara daha fazla TV ve radyo kanalı izleme imkânı sunmaktadır.”

4A HD Kanallar Geçiş Tarihi, Türksat 4A Geçiş Tarihi, Türksat 4A Ne Zaman Faaliyete Geçecek
Tarih Kesinleşti Türksat 4A Geçiş Tarihi Belli Oldu Türksat 4 A Faaliyete Geçecek Tarih Kesinleşti Türksat 4A Geçiş Tarihi Belli Oldu Türksat 4 A Faaliyete Geçecek Reviewed by Metin Bedir on 16:08:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.