Bengü Feveran Şarkısı ve Sözleri

Güzelliği ile olduğu kadar şarkıları ve albümleri ile de beğenilen sanatçı Bengü yeni albümü ile en çok dinlenen ve satılan albümler arasında yerini aldı. Başarılı popçu Bengü İkinci Hal isimli yeni albümünü geçtiğimiz günlerde çıkararak tüm müzik marketlerde yerini aldı. Ünlü şarkıcı Bengü'nün yeni ikinci hal isimli albümünde toplamda 11 şarkı bulunmaktadır.
Bengü yeni albümünde yine kendi gibi ünlü bir sanatçı olan Emre Aydın ile de bir düet şarkı seslendirmişler. Bengü'nün yeni albümünde yer alan şarkıların hepsi güzel ve başarılıdır. Albüm içinde yer alan ve beğenilen şarkıların başında gelen şarkı ise Feveran şarkısıdır. İlginç bir isme sahip olan feveran şarkısı Bengünün favori şarkılarındandır.

Feveran ne demektir diye merak edenler için, Fevera'nın iki anlamı bulunmaktadır. Birinci anlamı fışkırma ve kaynama demektir. İkinci anlamı ise birdenbire öfkelenme, köpürme, parlama anlamına gelmektedir. Yazımızın devamında bengü feveran şarkısının sözlerini bulabilirsiniz.


Bengü Feveran Şarkısı ve Sözleri

Bengü - Feveran Şarkı Sözü
Buraya kadarmış diye yollar
Sona ermez bir yalan bu
Yüregine dönmez çalınanlar
Dile gelmez feveran bu

Gözlere damlalar, hasreti damgalar
Yanılıp da yaş dinecek sanan
Bir ömür boyu acıda yanar

Bir boş bakış, yarım gülüş
Ya gözlerin yaşardı mı?
İçimde hep susan acı
Yolun sonuna vardı mı?

Yürek deyip yenilmedin
Kadir kıymet ne bilmedin
Sana bırakmam ahımı
Kader yazsın günahını

bengü yeni klip şarkısı dinle, bengü sahici dinle, bengü ikinci hal albümü, bengü feveran şarkı sözleri, bengünün feveran şarkısının sözleri, feveran bengü, feveran şarkısının sözleri, bengü feveran yeni şarkısının sözleri, bengü feveran dinle, bengü feveran sözleri, bengü feveran indir, feveran şarkı sözleri, şarkı sözleri, bengü feveran şarkısı indir dinle, bengü yeni şarkısı feveran klip izle, bengü yeni şarkısının sözleri ve klibi, bengü feveran şarkı sözü, klip izle, yeni klipler, 2014 yeni klipler, bengü foto galeri, bengü resimleri, bengü resmi, bengü yeni albüm full indir
Bengü Feveran Şarkısı ve Sözleri Bengü Feveran Şarkısı ve Sözleri Reviewed by Metin Bedir on 17:29:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.