Beni Affet 633. Bölüm Fragmanı Özeti 30 ekim perşembe

30 ekim 2014 beni affet 633. bölüm özeti fragmanı, 30 ekim beni affet özeti resimleri fragmanı, beni affet 30 ekim kemalin hafızası ne zaman yerine gelecek, Beni Affet 633. Bölüm 30 ekim perşembe Beni Affet 633. Bölüm fragmanı, Beni Affet 633. Bölüm Özeti, beni affet 633. bölüm tüyolari, Beni Affet 633. Bölümde neler olacak Fragmanı Özeti 30 ekim videosubeni affet izle1 Beni Affet 633. Bölüm Fragmanı Özeti 30 ekim perşembeBeni Affet 633. Bölüm Fragmanı Özeti 30 ekim özeti Kader ve Sait’in beklemediği biri çıkageliyor.Kemal’i kendi gözleriyle görerek gerçekten yaşadığını öğrenen Bahar, heyecan içinde kocasının izini sürmeye başlar. Sonunda çalıştığı yere gelen Bahar, artık kocasını bulmaya çok yaklaşmıştır. Cesur’un yanındaki Umut ve Sevgi her yerde Bahar’ı arar. Öte yandan Kader ve Sait’in beklemedikleri bir isim çıkagelir.

Beni Affet 633. Bölüm Fragmanı Özeti 30 ekim özeti tüyoları Geçmişin sırları Feride ve Cüneyt aşkının arasına girer. Karısını çok seven Cüneyt, Feride’yle hayatına devam edebilmek için Yalçın’a ulaşarak yangın meselesini çözmek ister. Ferman’la birlikte Yalçın’ın peşine düşen Cüneyt, O’nu bulabilecek midir? Kardeş olarak karşı karşıya gelen Feride ve Eylül’ün arasında geçmişin hesaplaşması yaşanır.

Yayın Günü : 30 ekim perşembe
Yayın Saati: 16.30

Beni Affet 633. Bölüm Cesur Kemal’i öldürüyor fragmanı

Beni Affet 633. Bölümde neler olacak haydi hep birlikte inceleyelim. Beni Affet 633. Bölümde Bahar Kemal’i sonunda her şeye ve herkese rağmen önümüzde ki hafta sonunda karşılaşacaklar ama olaylar bitmeyecek. Herkes geçmişteki yangınla ilgisi olan kişinin Osman olduğunu düşünürken, yangına kazayla sebebiyet verenin Zühre olması ortalığı karıştırır. Ailesine tepki gösteren Cüneyt, karısının karşısına nasıl çıkacağını bilemez durumdadır. Feride’nin ise aklı ve duyguları karmakarışıktır. Zühre’nin cezasını çekmesini isteyen Eylül Tunç’la tartışır.

Beni Affet 633. Bölümde Bahar’ın Kemal’i boş yere aramasından vazgeçmesini isteyen Sevgi Yusuf’u Bahar’a geri vermemekte kararlıdır. Ancak Kemal konusunda ailesiyle karşı karşıya gelen Bahar, bebeğini geri almak için nasıl bir çözüm bulur? Öte yandan Kemal’in fotoğrafını gören Cesur’un aklında şimşekler çakar. Cesur artık Kemal’i nerede bulacağını çok iyi biliyordur.
Beni Affet 633. Bölüm Fragmanı Özeti 30 ekim perşembe Beni Affet 633. Bölüm Fragmanı Özeti 30 ekim perşembe Reviewed by Metin Bedir on 21:10:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.