Benim Adım Gültepe 6. bölüm fragmanı yayınlandı 8 ekim

Benim Adım Gültepe 6. bölüm de olanlar oluyor.  gülümser intihar ediyor. mahallede Gülümser’in kocasını aldattığını mahallede duymayan kalmıyor.

İntihar eden gülümser kurtarılamıyor. Refik hapishanede duyuyor ama ses çıkaramıyor. Halil Gülali ile birlikte hapishaneye Refik’in yanına gidiyor
Benim Adım Gültepe 6. bölüm yayınlandığı günden beri büyük ilgi görüyor. Reytingleri yüksek dizi Benim Adım Gültepe bu hafta 5. bölümüyle ekranlara geliyor.


Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Benim Adım Gültepe dizisinde bu haftada sular durulmuyor. Benim Adım Gültepe 5. bölümde heyecan dorukta.

Benim Adım Gültepe 5. bölümde, Gülali annesinin yalanını yakalar ve ondan hesap sorar. Beklediği cevapları alamayan Gülali, Halil Abi’sinden kendisini babasına götürmesini ister. Halil, Gülali ile birlikte cezaevine Refik’in yanına gider.

Duyduklarıyla yıkılan Gülali, kendini evden dışarı atar. Gülümser ise yaşananlara daha fazla dayanamaz ve hap içerek intihar eder. Benim Adım Gültepe 5. bölümde Halil, sevdiği kadını baygın halde bulunca kucağına alır ve hastaneye götürür. Böylelikle bütün mahalle aşklarını öğrenir.

Oğlu Seyfi’nin eğitimine devam etmesini isteyen Ziya okul müdürü ile görüşür fakat ters yanıtlar alır. Bu durum karşısında daha fazla dayanamayan Ziya kalp krizi geçirir. Benim Adım Gültepe 5. bölümde Cevat’ta Suna’yı cezalandırmak ister ve Murat’ın okul taksitlerini ödemeyi bırakır. Bu durumda Murat mahalledeki okula gidecektir.

Benim Adım Gültepe 18ekim çarşamba çarşamba izle, Benim Adım Gültepe 6. bölüm fragmanı izle, Benim Adım Gültepe 6. bölüm fragmanı yayınlandı 8 ekim, Benim Adım Gültepe 6. bölüm özeti izle, Benim Adım Gültepe 6. bölümde neler olacak, Benim Adım Gültepe 8 ekim fragmanı izle, gülizar öldümü, gülümser öldü mü
Benim Adım Gültepe 6. bölüm fragmanı yayınlandı 8 ekim Benim Adım Gültepe 6. bölüm fragmanı yayınlandı 8 ekim Reviewed by Metin Bedir on 23:31:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.