Etkili Facebook Çalma Yöntemi

Etkili Facebook Çalma Yöntemi indir, Etkili Facebook Çalma Yöntemi Videosu, Etkili Facebook Çalma Yöntemi online izle, Etkili Facebook Çalma Yöntemi Bedava indir, Etkili Facebook Çalma Yöntemi Yükle, Etkili Facebook Çalma Yöntemi Hakkında, Etkili Facebook Çalma Yöntemi nedir, Etkili Facebook Çalma Yöntemi Free indir, Etkili Facebook Çalma Yöntemi oyunu, Etkili Facebook Çalma Yöntemi downloadİlk önce anlatacağım yöntemle istediğin bir kişinin hesabını çalamayabılırsın .

Mantık şöyle bazı facebook kullanıcıları e posta hesaplarına uzun bir süre açmazlar, açmadıklarında microsoft bu e postaları askıya alıyor ve bizde bu askıdakı eposları tesbıt edıp facebook hesaplarını alabıleceğiz.


Oncelikle bir yahoo hesabıyla kendı facebook arkadaslarınızı içe aktararak epostlarını ogrenıyoruz.
Bu epostlara mesaj atarak hangılerının askıda olduklarını ogrenıyoruz.Bunun ıcın tumunu sacıp sagda cıkan eposta yolla butonuna basmaktır.ve cıkan pencerede tum epostaları kopyalayıp gmailden yenı e posta yazdan alıcıya kopyaladıklarımızı yapıstırıyoruz konu ve mesaj bolumune ıstedıgınızı yazın ve gonderın bir ıkı dakıkaya sayfayı yenıleyın ve gelen rapor mesajını acın ordan

Delivery to the following recipient failed permanently:
hatasının altındakı epostalar askıda oldugunu gostermektedır.

Not:epostların askıda olup olmadıklarını outlook kaydol sayfasından eposta yazan yere calacagınız e postanın aynısını yapstırın eger bu epostayı kullanamassınız hatasını verıyorsa askıda deıl , yesıl renkte kullanabılırsınız yazısı cıkarsa askıdadırr demektır.

Evet askıda olan e postaları kesfettık sımdı bu e postalarla yenıden kayıtoluyoruz.kayıt olurken ısım soyısım şifre vb. dıger bılgılerı kendınıze gore doldurabılırsınız tek onemlı olan yazdıgınız epostadır.Kayıt ışlemlerı bıtıkten sonra facebooktan şifremı unuttum yapıyorsunuz ve hesabı alıyorsunuz.

Bir taktık:facebok arkadaslarınızdan bı kısının hesabnı alın ve aldıgınız hesatakı kısılerı yahoo dan içe aktarın ordak yukardakı ıslemlerı uygulayın ve oyle yapa yapa daha farklı hesaplara ulaşabılırsınız.Buna dallanma metodu dıyorum ve cok etkılıdır.

suanda yahoodakı kısılerımde 5000 eposta bulunmakta ve bu 5000 kısının içinde 300-400 unu taradım 150 ye yakın kısnın e potası askıda yanı calınmak ıcın beklıyorlar.

YOk eger ben bunla da ugrasmak ıstemıyorum dıyorsanız.google den,forumlardan hazır toplanmıs epostalar da bulablrısınız... Tebrikler Tebrikler Tebrikler
Etkili Facebook Çalma Yöntemi Etkili Facebook Çalma Yöntemi Reviewed by Metin Bedir on 21:53:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.