Microsoft Flight Simulator X Airbus A380-800 Full Pack İndir

Dosya indirildikten sonra içinde çıkan Aiırbus A380 klasörünü şu yolu takip ederek Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\SimObjects\Airplanes buraya kopyalıyoruz. Uçak artık oyuna eklenmiş olucaktır. Kurulum sırasında herhangi bir aksaklık yaşadığınız taktirde bizlere yorum olarak bildiriniz detaylı açıklamada ve yardımda bulunacağım. Oyunu bende oyunuyorum kesinlikle indirmenizi tavsiye ediyorum. Airbus hayranı olarak tüm ince detaylarına kadar yapılmış uçak çok gerçekçi çok güzel olmuş. Ayrıca tek bir model gelmiyor içinde Aiırbus A380-841 / 380-842 / 380-861 modelleride yer almakta. Ayrıca istediğiniz havayolu skin seçeneklerleride mevcut.


Image

Büyük uçakla uçmanın keyfi çok başka oluyor. İnişlerde kalkışlarde çok rahat edebilirsiniz. İndiriğiniz RAR da açıklamalı olarak bilgi verilmektedir. Yapamayanlar bakıp rahatlıkla yükleyebilirler.

Bizlerden istediğiniz başka uçak tipleri varsa konu altında bildirebilirsiniz. Sizler için uçakları bulup yayınlayalım.

Dosyayı İndirmek İçin : TIKLA
Microsoft Flight Simulator X Airbus A380-800 Full Pack İndir Microsoft Flight Simulator X Airbus A380-800 Full Pack İndir Reviewed by Metin Bedir on 20:53:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.