Ütopya internetten canlı yayına başladı

Ütopya nasıl izlenir, Ütopya izlemek ücretli mi, Ütopya pasaport nedir, Ütopya pasoport ne işe yarar, Ütopya Premium pasaport, Ütopya premium pasaport ücretleri,  Ütopya premium fiyatları, Ütopya canlı yayın nasıl izlenir, Ücretsiz pasaport ile kaç dakika canlı yayın izlenir,


Pasaport'unuz sayesinde canlı yayınları, günlük haberleri takip edebilir ayrıca oy verebilir ve yorum yapabilirsiniz. Aktifliğinize bağlı olarak çeşitli rozetler toplayabilirsiniz.

Ücretsiz Pasaport sahipleri, günde 30 dakika olmak üzere bir canlı yayın kanalını takip edebilirler.  Videoları izleyebilmek için Microsoft’s Silverlight indirmeniz gerekiyor. Bazı video ve haberlere ulaşabilirler. Ekstra üç canlı yayın kanalına bağlanmak, 24 saat boyunca canlı yayın takip edebilmek, 360° HD kamerayı kullanabilmek ve tüm içeriğe ulaşabilmek için Premium Pasaport sahibi olmanız gerekiyor.

Pasaport sahibi olmayanlar canlı yayını günde sadece 10 dakika ve tek kanaldan izleyebilirler. Ücretsiz Pasaport sahipleri ise her gün tek kanaldan 30 dakika Ütopya canlı yayınını ve seçilmiş videoları izleyebilirler. Ayrıca Pasaport sahiplerinin görüşleri yarışmayı etkileyecek. Tüm Pasaport sahipleri yarışmada kimin kalıp kalmayacağını belirlemek için oy kullanabilecek.

Eğer Premium Pasaport sahibi olursanız kilitli olan ekstra üç canlı yayın seçeneğini daha sınırsız olarak izleyebileceksiniz ve 360° HD kamerayı kullanabileceksiniz ayrıca tüm videolara ve haberlere de ulaşabileceksiniz. Premium Pasaport 30 Kasım'a kadar ücretsizdir. Premium Pasaport sahibi olmak istediğinizde size bir kupon kodu verilecek ve bu kupon koduyla Pasaportunuzu yükseltebileceksiniz.
Ütopya internetten canlı yayına başladı Ütopya internetten canlı yayına başladı Reviewed by Metin Bedir on 23:16:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.