02 Kasım 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Astroloji: 02.11.2014 Astrolog Nuray Sayarı,Rezzan Kiraz,Susan Miller Gibi Tanınmış Astrologların Burç Yorumları,02.11.2014 Pazar


KOÇ 02.11.2014 Pazar
Bugün, özel hayatınızda ve ilişkilerinizde koparıcı etkiler altında olabilirsiniz. Hayatınızdaki bazı değişimleri sevdiğiniz insan sizin istediğiniz gibi karşılamayabilir. Bazı zorlayıcı tavırlarınız onun üzerinde baskı yaratabilir.

BOĞA 02.11.2014 Pazar
İş hayatınızda beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Değişik ve tutarsız davranışlarınız iş ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Maddi konularda alacak-verecek ilişkilerinizde çabuk sinirlenmelere açıksınız. Kontrollü davranmalısınız.

İKİZLER 02.11.2014 Pazar
Sosyal ortamlarınızdaki değişimler, aşk ilişkilerinizde zorlanmalara neden olabilir. Yoğun programınız yüzünden çocuğunuza veya sevdiğiniz insana gereken vakti ayırmakta zorlanabilirsiniz. İki taraf arasındaki dengeyi koruyun.

YENGEÇ 02.11.2014 Pazar
Bugün, iş hayatınızdaki ani ve beklenmedik olaylar ev ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. Her iki taraf arasında dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz. İsteksiz yapınız, iş alanlarınızda kolay tepki vermenize neden olabilir.

ASLAN 02.11.2014 Pazar
Zihinsel olarak çok huzursuz olacaksınız. Dış ortamlardaki değişimler ve birtakım beklenmedik olaylar, yakın çevrenizdeki ilişkilerinizde zorlanmalara neden olabilir. Arkadaşlarınıza karşı sabrı elden bırakmamanız gerekiyor.

BAŞAK 02.11.2014 Pazar
Bugün, parasal konularda bazı zorlanmalarınız oluşabilir. Ortaya çıkacak olan bir ödeme, parasal konularda sizi mutsuz edebilir. Dış ortamlarda hızlı geçen gününüz, ailenizdekilere karşı sabırsızlığınızı körükleyebilir.

TERAZİ 02.11.2014 Pazar
Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın yaşamındaki beklenmedik olaylar ve değişimler, ilişkinizi de etkileyebilir. Dış ortamlarda kolay tepki vermeye müsait olacaksınız.

AKREP 02.11.2014 Pazar
İş hayatınızdaki beklenmedik olaylar inancınızın sarsılmasına yol açabilir. Hem iş hem de sağlık konularına çok dikkat etmelisiniz. Maddi konularda yaşanacak birtakım dengesizlikler kolay tepki vermenize yol açabilir.

YAY 02.11.2014 Pazar
Bugün, aşk hayatınızda yaşayacağınız beklenmedik olaylar, sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızın arasında gerilimlere neden olabilir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca aşk hayatınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

OĞLAK 02.11.2014 Pazar
Aile hayatınızdaki değişimler sizi iş alanlarınızda olumsuz etkileyebilir. Davranış değişikliğiniz, iş hayatınızdaki ilişkilerinizde bazı gerilimlere neden olabilir. Sakin durmaya özen gösterin ve kendinizi çok yormamaya çalışın.

KOVA 02.11.2014 Pazar
Bugün, fikirsel olarak huzursuz ve tepkili olabilirsiniz. Yakın çevrenizde oluşan birtakım beklenmedik olaylar, uzak çevre alanlarınızdaki ilişkileri olumsuz etkileyebilir. Hırsınızı sevdiklerinizden çıkarmaktan vazgeçmelisiniz.

BALIK 02.11.2014 Pazar
Para hayatınızdaki değişimler, ödemeleriniz konusunda sizi zorlayabilir. Alacağınız bir borç veya kredi varsa, işler umduğunuz gibi ilerlemeyecek. Ev ortamlarınızda tepkilerinize dikkat etmeniz ve sakin olmanız gerekecek.
02 Kasım 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları 02 Kasım 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları Reviewed by Metin Bedir on 20:19:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.