İninal Kart Nedir? Nasıl Kullanılır? Limitleri Neler? (SSS)

Merhaba arkadaşlar,neredeyse her hafta Konu dışı'nda ininal nedir şudur budur konusu açılmakta.Yaklaşık 1 aydır kullandığım kart hakkında sss topici oluşturmak istedim.Bu konudan her türlü sorunuzu alıntı yapmak ile sorabilirsiniz.


S: Nedir bu ininal?
C:İninal kart ön ödemeli bir karttır. Yani ön ödemeli kredi kartı gibi.Önceden parayı yüklüyorsunuz,ve keyfinize bakıyorsunuz.İnternette güvenli alışveriş yapıyorsunuz.

S: Gerçek bir kart mıdır?
C:ininal, sadece internet üzerinden işlem yapabileceğiniz bir sanal kart değil gerçek bir karttır. Dolayısı ile bu kartı, internetten alışveriş dışında, marketlerde, restaurantlarda, alışveriş merkezlerinde, kısaca “MasterCard” ibaresini gördüğünüz tüm noktalarda sanki bir kredi/banka kartıymış gibi, belirlediğiniz limit ölçüsünde kullanabilirsiniz.

Kartın herhangi bir banka ya da banka hesabıyla bağlantısı yoktur. Yalnızca satış noktasına gidip, seçtiğiniz tutarda kartı, hiçbir kişisel bilginizi vermeden, form doldurmadan, imza atmadan satın alabilirsiniz.

S:Ne kadarlık yükleme yapabilirim?
C:25, 50, 75, 100, 150, 200, 250, 300 TL seçenekleriyle bakiye yükleyebileceğiniz ininal Kart ile sınırsız avantajlardan faydalanabilirsiniz. Aylık olarak 1 tl kullanım ücreti alınmakta aynı zamanda.Birde kartı alırken ''5tl'' kart ücreti ödüyorsunuz. Ve ilk yüklemeden sonra migroslar 2 tl,pttler yüklemenin %5 ini alıyor. Ve karta en fazla 2000 tl yüklenmekte.

yeni Edit: PTTMatiklerde 5 ve üzeri katlarını yatırılabiliyor.İşlem ücreti şu anlık yok.

S: Nerelerden alabilirim?
C: Migros,Tansaş,Ptt gibi yerlerden bulabilirsiniz.

S: Yaş sınırı var mı?
C: Hayır yok.5 yaşında olsanız bile alabilirsiniz.

S: Paypalda kullanabilir miyim?
C: Evet kullanabilirsiniz.Mastercard olduğu için onayladım kendi paypalımı.

S: Paybyme ile arasında ki fark nedir?
C: Paybyme prepaid karttır.İninal'a göre daha az ücret alıyor olabilir,ama markette vb yerlerde kullanamazsınız.Ve ininalin üye iş yeri paybyme'ye göre kat kat üstündür.

S: İninal'in üye iş yerleri nerelerdir?
C:oyuncu iseniz şöyle bir resim ile açıklamak daha doğru olur:
İninal Kart Nedir? Nasıl Kullanılır? Limitleri Neler? (SSS) İninal Kart Nedir? Nasıl Kullanılır? Limitleri Neler? (SSS) Reviewed by Metin Bedir on 21:19:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.