5 Şubat 2015 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Astroloji: 05.02.2015 Astrolog Nuray Sayarı,Rezzan Kiraz,Susan Miller Gibi Tanınmış Astrologların Burç Yorumları,05.02.2015 Perşembe
Koç Burcu
Gökyüzü bugün hukuksal ve finansal konularda yaşanacak olumlu ve hızlı gelişmelerle rakiplerinizin üstesinden geleceğinizi müjdelemekte. Doğruluğundan emin olduğunuz herşeyin üzerine kararlılıkla gitmeli, Yıldırma politikalarına aldırmadan haklarınıza sahip çıkarak zafere ulaşmalısınız.Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin beklediği bir haberin gecikmesine bağlı yaşadığı huzursuzluk size de yansıyabilir.En iyisi ikinizde yapmaktan zevk aldığı bir aktivite için dışarı çıkmak ve olayları farklı bakış açıları ile değerlendirmek olmalı.Bekar Koç’lar sizler de bugün sevgilinizle ilgili 3ncü şahıslardan duyacağınız haberlerin doğruluğuna güvenerek ön yargı ile hareket etmemelisiniz.

Günün Olumlaması: Arzu ve isteklerimi yeteneklerimi geliştirip ortaya koydukça gerçekleştiriyor. Her gelen günle şansımı yükseltiyorum.Sağlıklıyım huzurluyum ve dengedeyim.Pozitif enerjim tüm güzellikleri kendime çekmemi sağlıyor.

Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Peridot

Boğa Burcu
Dün yediğiniz demir yumruktan sonra bugün galibiyetin tadını sevdiklerinizle çıkaracak. Doğruluğun gücü ve haklılığını kazandığınız için şükredeceksiniz. Günün sizler için şifresi: İnan ve kazan. İş hayatınızda yaşanacak bu olumlu etkiler karşısında sizin yerinizde olmak istediği halde olamayan insanların kıskançlıkları ve iğneleyici sözleri ile karşılaşabilirsiniz.Aldığınız galibiyetin hezimeti ile söylenen bu sözler sizi sadece gülümsetsin.Siz bu gibi insanlarla aynı değerleri paylaşmadığınızdan bir anlık öfke ile hareket etmeniz kişiliğinize aykırı bir tutum olacaktır.Özel yaşamınızda ise eşinizle iletişimin ve sevgi bağının güçlenmesi sizi birbirinize daha da yakınlaştıracak.Sabrınız hanımefendi ya da beyefendiliğiniz eşinizin size olan güven ve sevgisini Arttıracak.Saygının ilişkinize kattığı güzellikleri sevgi ile pekiştirmiş olmanın keyfini çıkarın…

Günün Olumlaması: Anlıyor, bağışlıyor ve teşekkür ediyorum. Hayatımı bu şekilde planladığım için kendimi kutluyorum ve Rabbime Meleklerine teşekkür ediyorum.Düşmanlarıma bana huzursuzluk veren yoran kıran düşüren herkese ve tüm yaşanmışlıklarıma teşekkür ediyorum.Bana düştüğüm yerden kalkmayı yaşama dik durmayı keşfedilmemiş özelliklerimi keşfedip içimdeki cevheri yaşama sunmayı öğrettiniğiniz için. Aydınlanan yolumda güçlü ve prensipli olmayı öğretiğiniz için; Hepinize teşekkür ederim…

Günün Kristali: Kalsedon
Günün Rengi: Kırmızı

İkizler Burcu
Mesleğinizle ilgili konularda bir projenin ya da grubun fikirlerinize ihtiyacı olabilir çekimser ve ürkek davranmadan sizden istenileni gerçekleştirebilecek güçtesiniz. Özellikle otorite konumundaki insanlarla iletişiminiz mükemmel olacaktır.Sizi keşfetmelerini sağlayabilirsiniz.Aile hayatınızdakardeşlerinizde ilişkileriniz de emek verip sevdiğiniz insanların sizi ödüllendirir tarzda yaklaşımlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bugün kendinizden emin cesur ve çekici tavırlarınızda karşınızda kim olursa olsun iyi ve olumlu ilişkiler kurar ve kendiniz için olumlu şartlar yaratabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Sabrımın mükafatını deneyimlediğim özel zamanlardayım, İnandım güvendim ve başardım. Evrensel yasaların adaletinin getirdiği haklılığın şükründeyim.

Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Malahit

Yengeç Burcu
Bugün işinizle ilgili konularda planlı hareket ederseniz gün sizin için başarı ile geçecektir. Çok yoğun haberleşme trafiği ile iletişimin yoğun olacağı bir gün olacak sizler için.Aile hayatınızda ise sizin dışınızda gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz.Bu olaylar olumlu da olabilir olumsuzda.Tepkilerinizi sezgilerinizin rehberliğinde ortaya koymanız yararınıza olacaktır.Özel yaşamınızda ise eşinizin hakkı olan bir parayı hukuki yollarla elde etmesi sizi manevi olarak rahatlayacağınız gibi aile bütçenize gelecek toplu para ile de maddi anlamda rahata kavuşacaksınız.

Günün Olumlaması: Rüyalarımı hayallerimi gerçeğe dönüştürebilmek için gereken irade gücüne akıl ve inanca sahibim. Şu anla birlikte sahip olduğum tüm yeteneklerimi sezgilerimi başarıya giden yolda hayatımın her alanını zenginleştirmek için faaliyete geçiriyor ve kullanıyorum.

Günün Rengi: Turuncu
Günün Kristali: Pirit

Aslan Burcu
Gökyüzü bugün profosyonel olarak iş yaptığınız insanların yalanlarının ortaya çıkması ile sözleşme anlaşma gibi resmi evraklarınızı haklarınızı korumak adına bitirebileceğinize işaret etmekte.Yanlış insanlarla iş yapmaya bir son verebilirsiniz. Tepkiniz sadece bununla da sınırlı kalmayacak iyi niyettinizin suistimal edilmesine adeta KÜKREYECEKSİNİZ.Uzun zaman sonra sesinizin böylesi gür çıkması başkalarınında iş hayatınızda size yanlış yapmaması adına oldukça uyarıcı olacaktır.Özel yaşamınızda ise çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla bir araya gelebilir eski günleri yad ederken işinize oldukça fazla yarayacak bilgiler öğrenebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Beni ben yapan özelliklerimi seviyor sahip olduğum tüm değerlerim için şükrediyorum. Gökkuşağının 7 renginin sarmalına bürünüyor her an her saniye maddi manevi zenginleşiyorum.

Günün Kristali: Akuamarin
Günün Rengi: Kırmızı

Başak Burcu
Gökyüzü bugün süpriz gelişmelere işaret etmekte. Bugün geçmişte yardımcı olduğunuz kişi ve kişilerden gelecek güzel haberlerle sevineceğinize işaret etmekte.İnsani değerleriniz hiç beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşmanıza sebep olabilir bugün.Çözümsüz çaresiz kaldığınız bir konuda bu insanlardan gelecek destek bir anda herşeyi olumlu yönde değiştirebilir.Bu işinizle ilgili bir konu olabileceği gibi özel yaşamınızla ilgili bir durumda olabilir.Sonuç olarak rahatlayacak ve önünüze çıkan engelleri aşabilmiş olmanın sevincini yaşayacaksınız.Kişisel problemlerinizi aşarak yeni başlangıçlara yürüdüğünüz özel bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Yüreğimde ki sevgi ve inanç beni daima iyiye güzele yakınlaştırır. Her işim her dileğim kolaylıkla ilerler bolluk ve bereket yaşamımın bir parçasıdır.Şükrettikçe çoğalan ve artan zenginlikle ilerlerim.

Günün Kristali: Turmalin
Günün Rengi: Kırmızı

Terazi Burcu
İş hayatınızda uzun zamandır sessizliğinizi koruduğunuz konulara karşı sesinizi çıkarabilir ya hep ya hiç deme cesaretini göstererek hakkınızı alabilirsiniz.Bugün boyun ve sırt bölgenizle ilgili rahatsızlıklar söz konusu olabilir ani ve ters hareketlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz.Özel yaşamınızda ise ailevi konularda hassas davranmalı anlık kırgınlıklarla keskin kararlar vermemelisiniz.Özellikle aile büyüklerinize hassas davranmalı ve kırıcı sözler sarfetmemeye çok dikkat etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Hayatın bana yüklediği sorumluluklardan korkmuyorum, Biliyorum ki bana düşeni yaptığımda kendime inanıp güvenerek hareket ettiğimde yeteneklerimin emeğimin karşılığı mutlaka bana pozitif etkilerle gelecek ve içinde bulunduğum şartlarım her geçen gün daha iyiye güzele ulaşacaktır.

Günün Kristali: Yakut
Günün Rengi: Kırmızı

Akrep Burcu
Bugün hemen her konuda cesaretli davranmalı, ne kadar değerli ve özel olduğunuzun farkına vararak hareket etmelisiniz.Enerjinizi yükseltin ve yaşamın size sunduklarını fark edin. İşi ile ilgili sorunlar yaşayan Akrepler bugün olumlu haberler alarak olumlu ilerlemelerle moral bulabilirsiniz. Bugün iş hayatınızda Doğru yerde, doğru zamanda olmanın getireceği şansları en iyi şekilde kullanacak, özellikle maddi konularda önemli gelişmeler kaydedeceksiniz.Özel yaşamınızda ise uzun zaman once yaşanan bir problem tekrar gündeme gelebilir.Tartışmalardan uzak durun.

Günün Olumlaması: Pratik zekama güveniyor ve soğukkanlılığımı koruyarak hareket ediyorum. Suları aktığı yönden çeviremem ama taşmasını engelleyecek fikirler üretip uygulayabilirim.Zekamı sezgimle ve yeteneklerimle birleştiriyor, akışın getirdiği zorluklara karşı mücadele etmeyi seçiyorum.

Günün Kristali: Yeşim
Günün Rengi: Kırmızı

Yay Burcu
Bugün geçmişle ilgili önemli konular gündeminize gelebilir. O dönemde acı çektiğiniz üzüldüğünüz konularda haklılığınızın ortaya çıkması ve hakkın yerini bulması ile bugün yaşadıklarınıza şükreder ve şu anda bulunduğunuz konumun yüceliğini daha iyi kavrarsınız. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızla ilgili aniden gelişen olaylar yaşayabilirsiniz.Eş ya da sevgilinizle gün içinde tartışmalar yaşayabilir yaşadıklarınızın ağırlığını paylaşmadığı düşüncesine bürünebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Başarıya giden yolumda üzerime kapanan tüm kilitli kapıları bir bir açıyorum. Hiçbir olay ve hiçbir insanın yeteneklerimi körelterek beni ve ruhumu hapsetmesine izin vermiyorum. Haklarımı geri alıyor kendimle barışıyor ve tüm gücümle mücadele ediyorum.

Günün Kristali: Selenit
Günün Rengi: Ateş kırmızı

Oğlak Burcu
İş hayatınızda ise başkalarının sebep olduğu gecikmelerden siz sorumlu tutulabilir; Üstlerinizle buna bağlı problemler yaşayabilirsiniz.Diyaloğa girmek yerine işinizi tamamlayarak sorumluların ortaya çıkmasını sağlamaya çalışmak sizler için daha doğru olacaktır.Bekar ve ilişkisi olmayan Oğlak’lar mesai arkadaşlarınızdan birinin şaşırtıcı Aşk ilanı ile sarsılabilirsiniz.Aşka gardınızı almak yerine akışa ayak uydurmanız sizin için keyifli başlangıçları beraberinde getirecektir.

Günün Olumlaması: Ben toplumun çevremin beni başkalaştırmasına izin vermiyorum. Bilinçaltımı yaşanmışlıklarımı en temiz duygularımla özgürleştiriyor.Aldığım her nefes için tüm kalbimle şükrediyorum.Şükretmenin huzuru ile daha verimli çalışıyor daha çok kazanıyor daha iyi şartlara kavuşuyorum.

Günün Kristali: Beyaz Mercan
Günün Rengi: Parlak Kırmızı

Kova Burcu
Gökyüzü bugün işinizle ilgili çok önem taşıyan bir anlaşmada yaşanabilecek aksiliklerin olabileceğine dikkat çekmekte. Sakın paniğe kapılmayın bu kısa sure içinde çözüme kavuşturulacak bir durumdur.Enerjinizi düşürüp ruhunuzda olumsuz düşüncelerin hakim olmasına izin verirseniz bu sürece negatif yönde etki etebilirsiniz.Otokontrolünüzü yüksek tutmalısınız.Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insana güvenmeyi öğremelisiniz kuşkularınız geçmişte başka bir ilişkide yaşadığınız olumsuz etkiler gerçek mutluluğu yakalamışken yakanızı bıraksın istiyorsanız güvenmeyi mutlu olup mutlu etmeyi bir an evvel hayata geçirmelisiniz.Güvenin olmadığı yerde sevgi biter.Bunun bilinci içinde hareket etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Meleklerimin yanında olduğunu biliyor tüm kalbimle bana sunduğu nimetler için Rabbime şükrediyorum. İlahi gücün koruması yaşamımın her alanında kendini hissettiriyor. Güvendeyim.

Günün Rengi: Ateş kırmızı
Günün Rengi: Rodokrozit

Balık Burcu
Bugün uzun zaman once kırıldığınız yaralandığınız bir arkadaşınızın barışma talebini yine bir arkadaşınız aracılığı ile alabilir barışıp barışmama konusunda tereddütler yaşayabilirsiniz.En iyisi acele kararlar vermemek ve geçmişte size yaşattığını adil bir şekilde değerlendirerek hareket etmek olacaktır.Bugün işinizle ilgili iletişim problemleri yaşayabilir buna bağlı tartışmaların tam ortasında kalabilirsiniz.Sakin olun ve dengeleri sağlamak için çaba gösterin.Özel yaşamınızda ise eşinizle birlikte ortak kararlar almanızı gerektiren mecburiyetlerle karşılaşabilirsiniz.Ben merkezli davranmadan kararlar almanız her ikiniz içinde olumlu etkiler sağlayacaktır.

Günün Olumlaması: Kuşların kendi aralarında birbirleriyle iletişim kurdukları o hoş melodiyi fark ediyor dinliyor ve muhteşem uyumun karşısında büyüleniyorum. Yaşam mucizelerle dolu yaradılışın mükemmelliğine idrak ediyor bana bahşedilmiş her şey için tüm kalbimle şükrediyorum.

Günün Kristali: İnci
Günün Rengi: Ateş kırmızı
5 Şubat 2015 Perşembe Günlük Burç Yorumları 5 Şubat 2015 Perşembe Günlük Burç Yorumları Reviewed by Metin Bedir on 21:05:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.