Kilit (Smart AppLock) Apk indir

Smart AppLock ile telefonunuzdaki tüm uygulamalara şifre koyabilir gizliliğinizi koruyabilirsiniz. Başkalarının şifre koyduğunuzu fark etmemesi için ayrıca uygulama şifre ekranı gelmeden önce şifrelediğiniz uygulamaya sahte bir hata ekranı koyabilirsiniz. 


Türkçe Dil desteği vardır.
Kilit (Smart AppLock) Android APK Uygulaması
Cloud Mail Linki : Smart_AppLock_6.5.7_S.rar
Google Play Linki; Kilit (Smart AppLock) APK İNDİR


Kilit (Smart AppLock) Uygulaması Tam Olarak Ne İşe Yarıyor?
Smart AppLock, telefonunuzdaki tüm uygulamaları, gelen, giden aramaları kısacası aklınıza gelen her yeri desen, pin, karakter, çizim gibi seçenekler kullanarak şifrelemenize yarayan bir araçtır.

Kilit (Smart AppLock) ile WhatsApp şifrelemek isteyen arkadaşlar;
Smart AppLock'ı indirdikten sonra uygulama ana ekrana varsayılan "7777" şifresi ile girilir. Ardından "Uygulamalar" sekmesinden alttaki "+" butonunu kullanarak gelecek olan listeden "WhatsApp" seçilir. Artık uygulama belirlenen şifre girilmeden açılmaz.

Benim Notum: "Uygulamalar" sekmesinde kilitlediğimiz uygulamanın yanındaki "FAKE" seçeneğini aktif ederseniz başkaları örneğin WhatsApp'ınıza girdiğinde "WhatsApp durdu." gibi bir hata raporu ile karşılaşır ve uygulamanın çöktüğünü düşünür. Şifrenizi kullanarak WhatsApp'ı açmak için hata ekranında ki "Tamam" butonuna uzun süre dokunmanız yeterli.

Kilit (Smart AppLock) Apk Uygulamasından Görseller;
Smart AppLock (App Protector) apk indir,android s.applock apk uygulaması,android için müthiş uygulama kilit apksı indir,android uygulama şifreleme Kilit Smart App Protector Apk full Kilit Smart App Protector Apk indir Kilit Smart App Protector Apk premium
Kilit (Smart AppLock) Apk indir Kilit (Smart AppLock) Apk indir Reviewed by Metin Bedir on 14:40:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.