Twitter Takip Et Butonu Kodu Nasıl Alınır

Twitter’de attığınız tweetler ne kadar özgün ve farklı olursa sizi takip edenlerin sayısı’da oldukça fazla olacaktır. Bir Twitter kullanıcısının takipçi sayısı milyonlar ile ifade edebiliriz. Tanınmış bir kişi ise takipçi sayısı her geçen gün artacaktır. Şuan biz ünlü biri olmadığımıza göre twitter’de abone sayısını artırmanın yoluna nasıl bakarız bununla ilgili değişik yollar arayabiliriz.Bunların En başında Twitter takip sayısını artırma için üçüncü parti yazılımlar kullanılabilir. bu tür program veya yazılımlar hesabınızı spam  hesap yapacağını unutmayınız. Kişisel bilgilerinizi veya kullanıcı şifre ve adınızı çalarak sizi Zombi hesap yaparak başkalarını hesabını otomatik beğeni yapmak için kullanabilirler.

Diğer bir Twitter takipci artırma yöntemi konu başında yazdığım gibi Twitter Takip Et Butonu alarak Web sayfanıza veya blog sayfanıza yerleştirerek sayfanızı ziyaret eden kullanıcılar sayesinde size abone olarak takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Peki Twitter Takip Et Butonu Nasıl Alınır Bu Kodlar Nasıl Yerleştirilir ?Twitter Takip et butonu kodu için buraya tıklayın bu link'e tıklıyoruz ve  giriş yapıyoruz ve ilk işlemlere başlıyoruz.


Yukarıda Örnek Resimde gördüğünüz gibi Bir buton almak için seçim yapıyoruz bizim alacağımız buton Takip Et yazan yeri fare ile işaretliyoruz.

Buton Seçenekleri : Kullanıcı Adı kısmına Twitter kullanıcı adınızı yazıyorsunuz. Butonda kullanıcı adını göster yerini işaretlediğiniz de sağ taraf gördüğünüz buton üzerinde kullanıcı adı görünecektir. Büyük Buton boyutunu biraz daha büyütecektir. Dil Tercihini Türkçe olarak seçiyoruz. Daha Sonra Sağ tarafta gördüğünüz Kodu Kopyalıyorsunuz ve Web sayfanıza veya blog sayfanıza html kod olarak yapıştırıyorsunuz.

Yukarıda Örnek Takip et butonu gibi artık bundan sonra sizinde bir Twitter Takip Et butonu ile takipçileriniz size rahatlıkla ulaşabilir.

Twitter takip et buton kodu , Twitter takip et butonu nasıl alınır , Twitter Takipçi butonu script kodu , takip et kodu yerleştirme , twitter takip et butonu html , twitter takip et butonu kodu
Twitter Takip Et Butonu Kodu Nasıl Alınır Twitter Takip Et Butonu Kodu Nasıl Alınır Reviewed by Metin Bedir on 18:52:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.