Avea İhq ve SSH Client ile Bedava internet

Avea ile Bilgisayardan bedava internete bitvise yani Ssh Client programı ile ücretsiz olarak girebilir ve proxifier yardımı ile interneti tüm programlara yayabilirsiniz.


Bilgisayar İçin Gerekli Ayarlar;

Avea APN ayarını yaptıktan sonra ihq klasöründeki ihq.exe açalım aşağıdaki videodaki gibi avea_inject.ihq dosyasına load diyelim configi üzerine ekleyelim.Sonra bitsive klasöründeki BvSshClient-Inst.exe dosyasını PC'ye yükleyelim ve açalım videoda ki gibi avea_bitvisessh.bscp dosyasını yükleyelim.

Sonra proxifer klasöründeki Proxifier v3.15 + key.rar yükleyelim ve full yapalım ve açıp avea_proxifer.ppx dosyasını yükleyelim
ve işlemimiz bitmiş olacak.

İndirme Linki;
Avea+ihq+bitvise+proxifer.rar

Bu konuda sizlere ücretsiz yani paketsiz avea ile bedava internete girmeyi anlattım bir sonraki yazımda avea http injector apk ile bedava internete girmeyi göstereceğim görüşürüz..

avea ihq,avea ssh client,bitvise operator internet trick
Avea İhq ve SSH Client ile Bedava internet Avea İhq ve SSH Client ile Bedava internet Reviewed by Metin Bedir on 17:45:00 Rating: 5

2 yorum:

  1. Kardesim bi yardimci olsan herseyi videodaki gibi yaptım ama BvSshClient'e load yaptigim avea_bitvisessh.bscp dosyasindan sonra calistir diyorum hata veriyor. Sanirsam dosyada sorun var.

    YanıtlaSil
  2. evet dosyalar eksik
    videodan sizin dosyalar gibi yapmaya çalıştım conection established diyo gerisi yok

    YanıtlaSil

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.