8 Ağustos 2015 Cumartesi

Turkcell Qpython Yeni Çıkan Yöntemlerin Kapanması


Bildiğiniz gibi qpython ile bedava net kullanıyorduk en son ayarlar yani hostsuz bağlanma yöntemi,bazılarında girmemeye başladı şuan bendede girmiyor.bazı bölgelerde kapatılmış.Doğudan başladı istanbula doğru kapanacakmış bazı bölgelerde şuan açık.

En son bulduğumuz fetch'li proxysiz qpython baya bir tutulmuş hit yapmış.turkcell'de düzenleme çalışmaları olabilir yada bu ayarlar hiç gelmez orasını bilemeyeceğiz.1 hafta bekleyelim.

Qpython ile başka bir açık bulunabilir mi?
Bu TURKCELL'in kimseyle derdi yok, sadece tek istedikleri az kullanıcısı olması :) hala bi yol mümkün olabilir modifiye edilmiş fetch ile ama söylemek için daha çok erken, kapandığında testleri yapılır çalışıyorsa bişeyler düşünülebilir

Ayarlar Neden Kapandı?
Çekemeyenlerin açığı turkcell'e raporlaması ile kapandı+gencavere şikayet edenler

injecthttp sadece bütün eski kodlara hayat verdi, geçici bir süreliğine olsa da bir de ek olarak simple kullanmamıza gerek kalmadı.

bu ayarlar ile bedava nete (http ve https dahil) sorunsuz giriyorduk + indirme konsolu sınırsız indirme yapıyorduk.

Şuan çalışan tek ayar kaldı o da Psiphon VPN Face Paketli kullanıp sömürebilirsiniz :D

Yeni Qpython Ayarlar bulunduğu an sitemizde paylaşacağız emin olabilirsiniz.

4 yorum:

 1. psiphon face paketli olmuyor herkesde

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. E-proxy uygulamasından local ip atayarak bağlanmayı dene genellikle 10.19 ve 10.104 , 10.105 gibi rakamlarda bağlanıyor.

   Sil
 2. arkadaşlar o değilde slow dns ne kadar yavaşta olsa watssap dahil her yere giriyordu bende slow dns hızından kaybeden süper bedava internet ama o da dün kapandı bburada onunla ilgili paylasımda olabilir hem çeşit olur :D .

  YanıtlaSil