Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı APK indir

Woodbury'u ele geçirip Valinin zorbalığına son vermeye hazır mısın? Kararlarınızın kimin yaşayacağın, kimin öleceğini belirlediği nefes kesen Walking Dead (Yürüyen Ölüler) rol üstlenme oyununda yaşayan ölülerle hayat arasında amansız bir savaş sürüyor.

Hiç bitmeyecek gibi gözüken bir zombi cehenneminde hayatta kalmak için mücadele edin. Samuray kılıcınız ile ya öldüreceksiniz ya da öleceksiniz.

Orijinal Yürüyen Ölüler çizgi romanlarından uyarlanan tamamen yeni bir hikayede Rick, Glenn ve Michonne gibi efsane hayatta kalma sanatı ustalarını görevlendirerek ekibine kat ve deli valinin egemenliğinden kurtul.

Michonne'nin güçlü samuray kılıcı katana da dâhil olmak üzere ölümcül silah deposuyla Yürüyen Ölüleri ve hayatta kalan diğerlerini ortadan kaldır. Düşman baskınlarına karşı savaşmak, tehlikeli PVP ve PVE seferlerinden elde ettiğiniz kaynaklarla ana üssünüzü tahkim etmek için ekibini güçlendir.
Walking Dead Apk Oyunundan Görseller;

Android Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı Oyunu APK indir
Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı APK indir Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı APK indir Reviewed by Metin Bedir on 14:06:00 Rating: 5

1 yorum:

  1. Çok güzel Tam aradığım kriterlerden bir zombi oyunu teşekkürler.

    YanıtlaSil

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.