8 Haziran 2016 Çarşamba

Wifi Analyzer Android APK indir


Wifi Analyzer Apk Uygulaması ile etrafınızdaki kablosuz ağları bir çok kritere göre ayrı ayrı test analiz edebilirsiniz. Kablosuz ağ bağşlantınızı optimize edip daha verimli kullanmak için Wifi Analyzer’ı kullanabilirsiniz.


Wifi Analyzer Apk Uygulaması etrafınızdaki kablosuz ağları birçok kritere göre analiz edebilen bir araçtır. Wifi Analyzer ile ağları kanal ve zaman grafiği şeklinde değerlendirebilir, modem ayarlarında sizin için en uygun frekansı sunan kanalı tespit edebilirsiniz.

İndirme Linki:

Wifinizi tarayarak en yüksek sinyal kanalını bulsun sizde modem ayarlarından kanalı değiştirerek daha hızlı bağlanın.


Wifi Analyzer APK nasıl kullanılır?
Wifi Analyzer basit arayüzü ile etrafınızdaki ağlar hakkında oldukça detaylı analizler ve grafikler sunar. Wifi Analyzer ile yapabileceğiniz en önemli tespit bağlı bulunduğunuz kablosuz ağ için en ideal frekansı sağlayan kanalı tespit edebilmek. Bu sayede internet hızınızı ciddi oranda arttırabilirsiniz. Öncelikle buradaki bağlantıdan uygulamayı indirin ve ardından aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Uygulamanın sol tarafındaki göz simgesine ardından “Kanal Reytingi”  butonuna dokunun.
  2. Ünlem işaretine dokunarak bağlı bulunduğunuz ağı seçin.
  3. Açılan listede en yüksek puanı alan kanalı bir yere not edin.
  4. Bilgisayarınızdan modeminizin ayarlar arayüzünü açın.
  5. Her modemin set-up menüsü farklı olduğu için sekmelerin içerisinde "Kanal" ya da "Channel" sekmesini bulun ve daha önce uygulama içerisinden belirlediğiniz kanalı seçili hale getirin.
Wifi Analyzer Android APK Uygulamasından Görseller;
Wifi Analyzer Android APK indir,wifi analyzer apk download,wifi detaylı analiz apk uygulaması indir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder