Turkcell Simple Server v2 Programı ile Bedava internet 2016

Turkcell Simple Server v2 Programı ile hızlı bir şekilde bedava internete gireceğiz.Simple server v2'nin programının nasıl kullanıldığı ve indirme linklerini bulabilirsiniz.


Simple serverin yeni sürümüne Proxy tarama menüsü ekleyip görselliği biraz güzelleştirmeye çalıştım. Ayrıca taranan proxyleri tek tıkla simple server 'e ekleme özelliği de var.

Şu an içindeki ayarlar Turkcell içindir, isteyen kendi operatörüne göre de ayarlayabilir ama şu an proxy tarama ve ekleme turkcell 'de geçerli olduğundan turkcell hazır ayarlar var. 

Bir başka özelliği ise proxy tararken menüden custom host ekleyebilmeniz, bu sayede proxyleri simple çalışmıyorken tarayıp bulacaktır. Sonra istediğiniz proxy'nin üzerine çift tıklayarak simple servere ekleyip çalıştırabilirsiniz. Kısacası tarama işlemi host ile net olmadan da çalışacaktır.

Bu Konu Qpython.net Sitesinden Alınmıştır.

Turkcell Ayarlı SimpleServer v2 İndirme Linki:

Not: Yönetici olarak çalıştırın.

Not2 : Bu uygulamayı kullanabilmek için turkcell hostlarınız açık olması gerekiyor açık değilse buradaki video linkinden Turkcell TTL ile host açma işlemi gösterilmiştir.

Simple Server v2 Programından Ekran Görüntüleri;simple server v2 sürümü ile turkcell bedava internet,turkcell simpleserver v2 açık host ile bedava internete girmek,turkcell ttl editör simpleserver v2,simple serverv2 ttl editör host aktif ücretsiz beleş nete girmek
Turkcell Simple Server v2 Programı ile Bedava internet 2016 Turkcell Simple Server v2 Programı ile Bedava internet 2016 Reviewed by Metin Bedir on 13:16:00 Rating: 5

4 yorum:

  1. teşekkürler hocam

    YanıtlaSil
  2. Pythoncu alıntı yaz :)

    YanıtlaSil
  3. uyglama linkini açamıyorum. yenileyebilir ya da direkt link gönderebilir misiniz?

    YanıtlaSil

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.