20 Temmuz 2016 Çarşamba

Webproxy.at ile Yasaklı Sitelere Giriş


İnternet ile birçok siteye giriş yapmanız sadece tek tıklamaya bakıyor gibi görünebilir. Oysa ülkemizde durumun tam olarak böyle olduğunu söylemek güç. Nitekim politikalar gereği erişime engellenen siteler arasına her gün yeni siteler ekleniyor ve internet kullanıcılarının sınırsız kullanım hakkı kısıtlanıyor.Tabii, erişime engellenen bu internet sitelerine de farklı yolları ile ulaşabilmek mümkün. Proxy ve DNS yöntemleri en çok bilinen ve en çok tercih edilen yöntemler olsa da çoğu zaman kullanıcılar daha farklı alternatiflere de yönelebiliyor. Proxy siteleri de bunun en bariz örnekleri arasında yer almaktadır. Proxy siteleri çok daha zahmetsiz şekilde istenilen siteye gizli bir şekilde giriş yapmanın en kolay yolu olarak görülüyor.

Siz de Webproxy.at internet adresine giriş yapıp ardından giriş yapmak istediğiniz internet sitesini yazıp Enter’a basarak istediğiniz yasaklı sitelere çok daha uğraşsız bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde çok daha kısa süre içerisinde ve herhangi bir indirme işlemine gerek duymadan yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.


webproxyat proxy webproxy.at açılmıyor webproxyat alternative webproxy.at ask webproxy.at benzeri webproxy.at dnsztunnel facebook webproxy.at girişztunnel proxy webproxy videolar açılmıyor webproxy.at tunnel pornhd,spangbank,xhamsters yasaklı sitelere giriş bedava webproxy.at youtube giriş

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder