Sivilce Olayına Kesin Çözüm-Sivilce Geçirme Yöntemi

Bu yöntem cildi karma(normal)-yağlı ciltler ciltler içindir.Cildi kuru olanlar uygulamasın.
Çok uzun tutmayacağım yapacağımız şeyler gayet basit.Bu anlatacaklarımı lise 1 den bu yana uygulamaktayım,akranlarım bu dertten muzdaripken ben veresiye peşin tablosu misali rahattım.


Giriş-Girizgah
Evet beyler başlıyoruz…
Düzenli uygulamada sonuç elde etmezseniz sövmek serbest!

Bu yaşıma geldim (21) yüzümde bırakın sivilceyi kızarıklık dahi yok .Hemde cilt yapım sivilceye çok yatkın olmasına rağmen,karma bir cilt yapım var.Şimdi diyeceksiniz ki sen o kadar uğraşmışsın bilmem ne tabi çıkmaz.
E kardeşim ben bunu denedim,bir takım testler yaptım ev arkadaşlarıma ,aynı ortamda bulunduğum kişilere..

Sohbet arasında neler duydum neler.Bu sivilce teranesine binlerce lira harcayan zavallı akranlarınız var.Ben size bunu her ay 1.5 tl'ye çözeceğim. Yöntemimiz neredeyse doğal olduğundan kaybedecek hiçbir şeyiniz yok fakat kazancağınız bir çok şey var .

Bakın düzenli yaptığınızda size and içerim iyi sonuçlar alacaksınız .Bu koca karı ilacı tarifi değildir.İşimizi inşallaha değil bilime bırakacağız.Haşa Allaha sevgimiz sonsuz yanlış anlaşılmasın.

Kazanımlar:
1.Sivilcesiz tertemiz çukursuz bir yüz .(çukurlar için ek şeyler gerekecek)
2.İnsanlara güven veren bir izlenim
Bununla ilgili bir araştırmam bile var.Neden kalabalıkta hep bana adres soruluyor ? diye bir problem attım ortaya .Bunun sebebini pdr okuyan bir arkadaşıma bile danıştım.Cevabı hemen hemen tahmin ettiğim gibiydi.İnsanlarda güven veren bir izlenim bıraktığım.Aklınızda şöyle bir soru olabilir ;Tesadüftür!
Değil kardeşim benim kalabalık yerlerde gezdiğim sırada eğer biri adres danışacaksa ve yakınlardaysam hemen algılanıyorum.Ben varken başkasına adres sorulmuyor nedense.
Arabayla gelirken de (karşıdan) hep bana adres soruluyor.Bunun sebebi halk ağzıyla temiz yüzlülük.
3-Cilt renginde açılma

Şimdi yoldaşlar size söyleyeceğim ilk şey yüzünüzü daima ama daima istisnasız soğuk suyla yıkacaksınız.
Yüzünüzü asla havluyla silmeyeceksiniz.Bu yüzünüzün sahip olduğu kendi nemini emer ve kurutur.Biz kurutacağız zaten ama sebum düzeniyle bizim işimiz.

Peki neyle kurulacağız?
Tülbent ile .Vardır annenizde o başlarına bağladıkları eskiyen,kullanmadıkları tülbentler.Onların kenarındanki oya desenini sökün ki yüzünüzü çizmesin.Tercihen beyaz tülbent kullanın.
Şimdi geldik bomba kısma yüzümüzü neyle temizleyeceğiz neymiş o 1.5 ₺ lik sır.

TA TA TA TAMMMM

Bunu migrostan,hipermarketlerden,carrefour’dan alabilirsiniz.1.5 tL ye.
Aldık mı ?
Sonra ucunu yırtıyoruz çok değil.
Temiz bir sakal fırçası almanızı da tavsiye ederim bir defaya mahsus.
Evdekine razıysanız sıkıntı yok.

Ucunu yırttık ,traş fırçasının ucunu SICAK SUYLA yumuşatıyoruz.
Sabunumuz potasyum sabunudur.Kimyada kostik olarak adlandırılır.Üniversitede bunlardan yaptık.
Ve neredeyse doğaldır.Yeşil sabun kadar!
Sizin o yana yakıla aldığınız Yahudi ürünlerinde ne kimyasallar var bir bilseniz.


Devam ediyorum açıklamalarla bölmek zorundayım ki aklınızda şüphe kalmasın dostlar.
Sabunu yırttık fakat tasarrufçu arkadaşlar o sabunu biraz kesip tas içinde köpürtebilir.
Köpürttükten sonra yüzümüze bir güzel yediriyoruz yüzümüzün her tarafına.
Fırçayı bırakıyoruz şimdi diğer bir ekipmanımızda sıra ; Nam-ı diğer ŞAP TAŞI alüminyum şapı Alüminyum sülfat (Magnezyum ,potasyum, sodyum, amonyum gibi aminler yapısında bulunabilir.

YALNIIIZ.BU ŞAPIN İKİ TÜRÜ VAR. BİRİNCİSİ DOĞADA SERBEST BULUNAN (DOĞAL) BİRDE SENTETİK OLAN VAR. BİZ DOĞAL OLANI KULLANACAĞIZ BUNA DİKKAT EDİN. 


YUKARIDA RESİMLERİ EKLEDİM,İKİSİNDEN BİRİ OLACAK! Bunları aktarlardan ,bazı kuaför malzemesi satan yerlerde ucuza bulabilirsiniz.Bakın doğal olan dedim tekrar vurguluyorum .
Şimdi yüzümüz sabunlu şap taşını aşağıda örneğin uyguladığı şekilde Alnınızda sağa sola Burnunuzun sağı solu ve üstü şeklinde sabunu sile gibi ovalayacağız. 

(Paint Terk) :D

Yanaklarımıza çenemize uygulamacağız.Fakat yanaklarında sorunları olan uygulayabilir.Cilt şapı baya bir kurutuyor …

Daha sonra yüzümüzü olabildiğince soğuk suyla yıkayıp tülbentle silme silerek değil yüzümüze yapıştıracağız ufak dokunuşlarla suyu alacağız.

Bu arada cilt şapını hemen buz dolabı poşeti benzeri bir şeye sarın sulu kalmasın üstü çünkü erir ve parçalanır.Parçalanırsa bir işe yaramaz cildinizi çizer.O yüzden kuru olarak kaldırın.

Daha ilk uygulamadan zenci girip evliya çıktığınızı fark edeceksiniz.ve uygulamanın ardınından beni anıp bi duanızı da ederseniz memnun kalırım.Parayla satmıyoruz ya internette zaten arayıp yorulmayın boşuna şerlok kardeşlerim overlok olmayın sonunda.

Bu yöntem tamamen bana aittir ve en az 47 kişi üzerinde denenmiştir.Hiç bir olumsuz sonuç alınmamıştır.Düzenli uygulama dahilinde!

Evet yıkama temizleme olayımız bu kadardı.

Şimdi cildinde çukurlar olanlar için ekstra yardımcı teramisin yazıyorum.Göz pomadı değil diğeri.Forumlarda bazıları bepanten deniyormuş ve çukurlara ve izlere iyi geldiği söyleniyor ben demiyorum bu kısmı öyle diyorlar…

Cildimizin aşırı kurumasına karşı olarak isteyenler niveanın 5 tl lik yüz kremi var onu kullanabilirsiniz eğer çok kuruduğunu hissederseniz tabi.

Son olarak cildinizin su dengesini de koruyun günde en en az 1.5 litre içiniz.

Göz altı torbalarınızda şişlik morarma varsa bunun devası bol uykudur.Bunları da belirtmekte fayda var.


Evet beyler benden bu kadar ben arko uygulamasını yıllardır her sabah yapıyorum sizde kendinizi alıştırın 5 dakikanızı bile almıyor alıştıktan sonra.Nasıl diş fırçalıyorsanız bunu da öyle yapın.İnanın bana faydasını göreceksiniz.Benim bundan hiçbir çıkarım yoktur.Parayla satılamaz.

sivilce için kesin çözüm 2016,sivilce için cilt şapı kullanımı,cilt şapı nedir ne işe yarar,sivilcelere iyi gelen cilt şapı ve traş köpüğü ile sivilce geçirme doğal.
Sivilce Olayına Kesin Çözüm-Sivilce Geçirme Yöntemi Sivilce Olayına Kesin Çözüm-Sivilce Geçirme Yöntemi Reviewed by Metin Bedir on 19:56:00 Rating: 5

1 yorum:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.