10 Eylül 2016 Cumartesi

Youtube Görüntülenme Sayısını Arttırmak


Merhaba arkadaşlar bugün sizlere youtube kanalı olanlar için videolarınızın izlenme sayısını arttıracak siteler vereceğim deneyin işe yarıyor.


Youtube Kanalınızdaki videolarınızın popülerliğini arttırarak youtube aramalarında daha üst sıralara çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Aşağıda vereceğim linkleri deneyebilirsiniz.

1. Addmefast: Addmefast.com (500-1000+ görüntüleme günlük ya da 500+ beğeni)
Youtube video beğenisi için açık ara en iyi site olduğunu düşünüyorum, bunun yanında izleme ve abone kasmanız da mümkün. Youtube dışında da birçok farklı seçenek bulunuyor. Karşılaştırıldığında kötü yanı tüm krediyi manuel olarak kazanmanız gerekiyor, otomatik kazanmak için gerekli botlar her gün engelleniyor. Her gün bir başkası türetiliyor.
Addmefast nasıl kullanılır? bu makaleden addmefasten nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz.

2. Sadeceon: En ekonomik youtube izlenme fiyatı ile SadeceOn’da videolarınızın izlenme sayılarını kolayca arttırabilirsiniz. Güvenli ödeme sistemi ile alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilir, videolarınızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Görüntülenme süresi ve kalitesi yüksek izlenme hizmetleri ile videolarınızı ve youtube kanalınızı daha geniş kitleye duyurabilirsiniz. 10 liradan başlayan bu fırsatları kaçırmayın!

3. Vagex: Vagex.com (1500-2200+ görüntüleme günlük)
Bu site de birçok servis sunuyor, bunların içinde yorum, beğeni, görüntüleme, abone sağlamak da bulunuyor. Otomatik kazanç sistemi bulunduğundan, bilgisayarınız sizin için kredi kazanabiliyor. Manuel işlem gerçekleştirmeniz gerekmiyor. 

4. Enhanceviews: Enhanceviews.com (500-1000+ görüntüleme günlük)
Seçenekleri en gelişmiş site. Beğeniler, görüntüleme, yorumlar… Her şey mevcut yorumları kendinizin ayarlaması bile mümkün. Ancak dünya çapında kullanım miktarı diğerlerine göre biraz az diyebilirim.

5. Youlikehits: Youlikehits.com (çok değişken)
Yurtdışında çok yaygın kullanılan bu sistemde net bir görüntüleme sayısı belirtmek zor (yaygın kullanılmasının bir nedeni botlarının oldukça yaygın olması); ancak 5000 görüntülemeye kadar çıkmak mümkün. Sistem olarak addmefast’in sistemine benziyor demek yanlış olmaz, denemeye değer.

6.Shareyoutubevideos: Shareyoutubevideos.com (1500-2200+ görüntüleme günlük)
Bu sitede yazılımı indir ve rahatına bak cinsinden. 6 saat için 150 kredi gibi saçma bir limiti var ücretsiz kullanıcılar için. Ancak şu da bir gerçek 100 kredi ile 300 görüntülemeye kadar almanız mümkün. 

7. Websyndic: Websyndic.com (4000-5000+ görüntüleme günlük)
Yazılım indirilmeden browser’da auto-surfer aracılığı ile görüntülemeler yapılabiliyor ve kredi kazanılıyor. Sıkıntı şu ki yurtdışında bu siteden çok çekeni gördüm, bir iki saniye içinde görüntüleme yapılıp bir başka sayfaya geçiliyor, bu da biraz kullanıcıları tedirgin yapıyor. Bunun nedeniyle kapatıldığını söyleyen kanal sahipleri mevcut; ancak diğerlerine oranla çok daha fazla görüntülemeye ulaşmak mümkün. Risk budur. 

8. LinkCollider: LinkCollider.com (1500-2000+ görüntüleme günlük)
Hitleap benzeri bir site diyebiliriz, manuel ya da otomatik olarak kredi kazanmak söz konusu. Her gün 1000 kredi sahibi oluyorsunuz; kısaca sahipleri biz daha çok sürümden kazanalım modundalar; ancak pek çok hata ile karşılaştığım oldu. 

9. EmpireViews: EmpireViews.com (1000-1500+ görüntüleme günlük)
Görüntülemeleri gerçekten çok hızlı kazanabileceğiniz bir site, kredi kazanma seçeneği mevcut, firefox eklentisi ile bir süre kullandım bu servisi de, otomatik kredi kazanmanız mümkün; ancak hakkında olumsuz yorumlar da mevcut yabancı forumlarda.

youtube yeni izlenme ve görüntülenme arttırma siteleri,youtube izlenme sayısını arttırma yöntemi,youtube izlenme kasma,youtube görüntüleme yükseltme hilesi,sadeceon youtube görüntüleme arttırma

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder