Spotify ++ iOS'ta Ücretsiz Spotify Premium İndir

İphone,ipadmini 'de kullanabileceğiniz ücretsiz Spotify ++ uygulamasını sınırsız bedava kullanmayı göstereceğim.


IOS'ta Jailbreak olmadan Spotify Premium'u nasıl ücretsiz kullabilirim?

Evet arkadaşlar vereceğim uygulama sayesinden spotify'ı ücretsiz olarak kullanabilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Çevrimdışı dinleniyormu?

Hayır bu özellik yok interneti açtığınız zaman müziklerinizi dinlersiniz.

Öncelikle tutuhelper uygulamasını indirmek ardından uygulamanın arama kısmına spotify yazın ve indirin.

1. Adım: Safari'yi açın ve buradan adrese gidin.


2.Adım: Web sitesi yüklendiğinde, sayfanın üst kısmına dikkat edin ve Düzenli sekmeye geçin. Install seçin. İstendiğinde onaylamak için Yükle tuşuna basın.

3. Adım: Uygulamayı indirmek için birkaç saniye bekleyin. İşlem bittikten sonra Giriş ekranında simgesini görürsünüz. İlk açışınızda, bu uygulamanın henüz güvenilmediğini size bildirir . 

Yapmanız gereken tek şey Ayarlar> Genel> Aygıt Yönetimi'ne gitmek ve Tutu Yardımcısı uygulamasına ait profile güvenmektir. Şimdi Tutu Yardımcısı hazır. Resmi Spotify uygulamasını App Store'dan indirdiyseniz, kaldırın.


4.Adım Şimdi Tutu Yardımcısı uygulamasını başlatın, Spotify ++ arayın ve yükleyin. Spotify ++ yüklendikten sonra, "Güvenilmeyen Güvenilir Geliştirici" mesajını tekrar göreceksiniz. Ayarlar uygulamasına gidin ve Tutu Yardımcısı'nda yaptığınız gibi Spotify'a ait profile güvenin. Spotify ++, Spotify'in hemen hemen tüm premium özelliklerini ücretsiz olarak almanıza yardımcı olmak için hazır.


Apple'ın herhangi bir zamanda uygulamanın sertifikasını iptal edebileceğinden Spotify ++ uygulamasının kalıcı olarak kullanılmasına izin verilmediğini unutmayın. "Güvenilmez Kuruluş Geliştiricisini" tekrar görürseniz, lütfen Tutuhelper Uygulamasından yeniden yüklemeyi deneyin.
tutuapp spotify bedava indir,spotify premium tutuappvip appstore uygulamasını indir,tutuapp free spotify kullanımı,spotilife premium app ios indir.
Spotify ++ iOS'ta Ücretsiz Spotify Premium İndir Spotify ++  iOS'ta Ücretsiz Spotify Premium İndir Reviewed by Metin Bedir on 12:09:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.